x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Sıfır Ayarında İkinci El Tekerlekli Sandalyeler

   

  Dünyanın en ünlü, en dayanıklı en konforlu tekerlekli sandalye lerini Almanya, Hollanda, İngiltere gibi Avrupa ülkelerine giderek içlerinden en az kullanılmış sıfır ayarında ikinci el manuel tekerlekli sandalyelerini Türkiye’ye getirerek Türk kullanıcıların hizmetine sunduk.

  Neden 2. El Tekerlekli Sandalye

   

  Reyonumuzda bulunan çoğu ikinci el tekerlekli sandalyenin sıfır satış fiyatı 3 ila 5 bin dolar civarlarında seyretmektedir. Ülkemizdeki ekonomik durumu düşünerek bu denli pahalı ürünlerin Türk kullanıcıların tarafından satın alınmasının son derece zor olduğunu düşündüğümüzden Avrupa yollarına düşerek bahsi geçen dünyanın en dayanıklı, en konforlu tekerlekli sandalyelerinin ikinci ellerini satın alarak ülkemize getirip siz müşterilerimize çok ucuza satıyoruz.

  Sattığımız İkinci El Manuel Sandalyeler Ne Kadar Güvenli

   

  İkinci el ürün denilince doğal olarak insanların aklına herhangi bir arızası var mı? Sorusu geliyor. Bizler tüm satın aldığımız ikinci el ürünlerde daha satın alma aşamasında içlerinden en az kullanılmış ve sıfır hataya sahip manuel sandalyeleri satın almaktayız. Örneğin ikinci bir meyra tekerlekli sandalye alacaksak en az 20 adet meyra tekerlekli sandalyeye bakar içlerinden en az kullanılmış hatta ve hatta üzerinde çizik olmayanları seçerek satın alırız. Bu anlamda bizden satın alacağınız tüm ikinci el tekerlekli sandalyelerin sıfır ayarında olduğundan emin olabilirsiniz.

   

  Daha fazla bilgi ve ürün için iletişim numaramızdan müşteri temsilcilerimizle görüşerek bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.