x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Size dünyanın en iyi akülü tekerlekli sandalye ve sağlıklı yaşam ürünleri üreticisi Invacare Corp’u tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Invacare Corp 50 yıla yakın bir tarihi olan köklü bir firmadır. Invacere sadece Türkiye’de değil dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde ürünleri beğeniyle kullanılan bir markadır.

İnvacare Türkiye’de Gold Medikal Reyonlarında


Gold Medikal olarak satış ortağımız Invacare’nin ürünlerini satmak bize mutluluk veriyor. Invacare manuel tekerlekli sandalyeler Kuschal marka aktif tekerlekli sandalyeler (Kuschal invacare tarafından satın alınmıştır) ve ınvacare akülü sandalye grubu ürünlerini mağazamıza gelerek kaliteyi ürünlerin tüm çizgilerinde görebilir, isteminiz halinde ürünlerde test sürüşü yapabilirsiniz.

Akülü Sandalye Grubunda Dünyanın En İddialı Markası: Invacare

Invacare çok yönlü, çok fonksiyonlu akülü sandalye modelleriyle rakiplerine açık ara fark atmış bir markadır. Özellikle “Zephyr safir, Tornado” gibi ayağa kaldıran akülü sandalye modelleri kullanıcıları tarafından tam not alan ürünlerdir.

Neden Invacare? Neden Gold Medikal?

Invacare akülü sandalye, tekerlekli sandalye vb. gibi satışını yaptığı ürünlere 2 yıl garanti, 10 yıl yedek parça garantisi vermekte. 50 yıla yakın bir köklü bir tarihi olan dünyanın her yerinde temsilcilikleri bulunan bir firma olarak Invacare ürünlerinden satın alanlar yedek parça sıkıntısı yaşamaz. Gold Medikal olarak garanti kapsamı dahilindeki tüm ürünlerinizin arızalanması durumunda distribütör firmayla anında iletişime geçerek ürünün arızasının giderilmesi konusunda elimizden geleni yapmaktayız.

Tüm bunlara ek olarak garanti kapsamında dışında kalan ürünlerin arızaları Ankara Yenimahalle’de bulunan teknik servisimiz tarafından giderilip tüm invacare yedek parça ihtiyaçlarınız karşılanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.