x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Ayağa kaldırma özelliği olan İnvacare Drogon Vertic akülü sandalye Amerikan menşeli üst sınıf özellikli akülü sandalye grubuna giren bir üründür. Ayağa kaldırma özelliği nedeniyle fizyoterapistler tarafından önerilen ve orta derecede klinik desteğe ihtiyaç duyan engelliler için bir fizik tedavi ürünü olarak ta kullanılır. 

  İnvacare Dragon Vertic Akülü Sandalye Özellikleri

  Dragon Vertic akülü sandalye iç ve dış mekanlarda kullanılan 40mm’lik engelleri aşabilen B sınıf akülü sandalyedir.

  Ayağa kaldırma, eğim ayarlama dönüş ve tüm ayarlar ürünün kumanda (joistik) panelinden yapılır. 


  Baş boyun desteği, kolçakların arkaya doğru katlanması dik pozisyonlandırma eyleminde kullanıcının güvenliğini sağlamak amaçlı göğüs hizasında kullanıcıyı tutan emniyet kemeri, diz kısmından destek aparatı.

  Ayakta dik pozisyonlandırma özelliğinde kullanıcının güvenliğini maksimum düzeyde sağlamak için göğüs kemeri ve dizlikler tam güvenlik sağlar

   

   

  KULLANMASI ÖNERİLEN HASTALIK GRUPLARI

   

  • Parapleji (tetrapleji / parapareses, parapleji)
  • Meningomiyelosel (Spina bifida) sendromu
  • Kas hastaları
  • serebral palsi
  • Travma sonrası beyin hasarı

  İYİNİDE İYİSİNİ ARAYANLARA INVACARE DRAGON VERTİC 

  Gerek iç mekanlarda gereksede dış mekanlarda size sağladığı hareket sertbestliği ile benzersiz ve farklı heyecanlar yaşatır. Alış veriş merkezlerinde üst raflara ulaşmak, mutfak, kitaplık vb. gibi yüksek konumdaki eşyalara nesnelere ulaşmak Dragon vertic le sorun olmaktan çıkıyor.


  Bu özel üründen herkesin faydalanması adına Gold Medikal olarak Dragon Vertic için ilkbahar yaz kampanyası başlattık. Tanıtıma özel fiyat seçenekleri için müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  AYARLAMALAR

  Ürünün, koltuk derinliği, alt bacak uzunluğu, kol dayama yüksekliği, kol dayama açısı, göğüs kemeri yüksekliği, sırtlık ve baş boyun desteği ayarları kullanıcının isteğine göre ayarlanır. Koltuk derinliğini ayarlamak için koltuğun altına delikli raylar vardır. Bu raylar sayesinde koltuk derinliği: 38, 40, 42, 44 ve 46 cm ye kadar ayarlayabilirsiniz.

  TEKNİK VERİLER

  Araçta 2 x 180 w gücünde motor bulunur. 2 x 12 volt 60 amper alman malı jel aküler ile aracı tek sarj ile 30 kilometreye kadar kullanabilirsiniz. Maksimum 8 kilometreye kadar hız kapasitesine sahiptir.
   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.