x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Junior engelli çocuk puseti, çocuğu için iyinin de iyisini isteyen Annelerin beklentilerini karşılayan puset modelidir. Polonya’dan ithal edilen bu özel ürün Şasenin çelik ve en hafif malzeme olan alüminyumdan imal edilmiş olması nedeniyle hafiftir. Ürünün katlanabilme özelliği ev içinde muhafazasını kolaylaştırırken araç bagajına sığma konusunda da artıları vardır.

   

  ENGELLİ ÇOCUK PUSETİ JUNİOR UN ÖZELLİKLERİ

  Siz isteyin pusetiniz şekillensin. İstek doğrultusundan pusetin sırt kısmını oturur veya yatar pozisyona getirebilirsiniz. Koltuğun derinliğini, genişliğini çocuğunuzun beden ölçülerine göre ayarlayabilirsiniz.

  Öne veya arkaya doğru konumlandırma. Pusetin koltuğunu çocuğunuzun yüzü size bakacak veya karşıya bakacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Puset üzerinde dört teker için 4 ayrı tek başına çalışan fren sistemi. Çocukların güvenliği anneler için olduğu kadar bizim içinde önemli. Pusetimizde çocuğu 5 farklı noktadan kavrayan özel emniyet kemeri bulunmaktadır.

  Koltuğun başlık kısmının yüksekliği ayarlanabilir. Aynı şekilde ayaklıkların uzunluk kısalığı ayarlanabilir. Pusete ek olarak opsiyonel olarak yağmurluk seçeneği pusete eklenir.

  Uyku tulumu ve ve gölgelik pusetle birlikte verilir.

  Standart şase renk seçeneği: mavi – siyah , siyah – gri, siyah – yeşil

   

  Kullanım Alanı:

  Serebral Palsi, Spina Bifida ve Alt Ekstremite Bozuklukları olan çocuklar için konforlu dış mekan pusetleri.

  Kullanıcının doğru pozisyonlandırılmasıyla sağlıklı oturma sağlanır

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.