x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Kuschall Aktif Tekerlekli Sandalyeler


Kuschall Aktif & Adaptif tekerlekli sandalye markaları içerisinde sıra dışı tasarımı, dayanıklılığı, hafif oluşu, kişisel adaptasyona uygun olması nedeniyle en fazla beğenilen tercih edilen aktif sandalye markasıdır.

Kuschall Aktif sandalye gurubu, Titanyum, Karbon fiber, özel bileşenli alüminyum gibi materyaller kullanılarak imal edilir. Bu özel bileşenlerin bir araya gelmesi ona benzersiz bir sürüş performansı sağlar. Tüm bunlara ek olarak Kuschall R33 serisinde çok farklı bir özellik “darbe emici” özellik vardır. Oturma zeminin altına gizlenen özel amortisör sistemi Arnavut kaldırımı gibi tüm tekerlekli sandalyeleri zıp zıp zıplatan zeminlerde bile gelen darbelere emerek sarsıntısız sürüşün keyfini yaşatır.

kuschall-aktif-manuel-tekerlekli-sandalyeler.jpg

Diğer Kuschal Aktif Sandalye Modellerini Tanıyalım


Kuschall Champion: İnanılmaz derecede küçük boyut. Kuschall şampiyon katlandığında A4 kâğıdı boyutlara gelerek fizik kurallarını bile zorlayan bir teknolojiyle üretilmiştir. Karbon fiber gibi son derece kaliteli bir malzemeden imal edilen champion adının (şampiyon) fazlasıyla hak eden aktif sandalyedir.

Kuschal K serisi: Yine çok özel bir aktif. Tekerler çıkartıldığında 5.3 kg kadar hafifliğe gelen K serisinin toplam ağırlığı ise sadece 7.9 kg dir.

Kuschal Compact: Katlanan aktif tekerlekli sandalye grubunda yer alan Kuschall Compact yine kuschall’e özel bir özellik katlandığında küçük boyuta gelme özelliğine sahiptir. Compact aktif katlandığında 29 cm boyutuna gelirken, ürünün tekerleksiz ağırlığı 8.3 kg dir.

Kuschal KSL: Aktif tekerlekli sandalyede hafiflik arayanlar için doğru adres Kuschal KSL. Ürünün arka tekerleri çıkartıldığında sandalyenin ağırlığı sadece 4.3 kg olmaktadır. Çok dinamik bir yapıya sahip KSL aktif bir yaşam süren engelli bireyler için en uygun modellerden biridir.

Kuschal Advance: Karbon koltuk plakası, muadillerinden çok üstün ergonomik oturma koltuğu, ultra hafifliği ve ataklığıyla tarzınıza yakışacak bir aktif.

Bu özel ürünlerin fiyat bilgileri, detaylı özellikleri ve çok daha fazlası için müşteri temsilcilerimizi arayarak sorularınızı iletebilirsiniz. God Medikal bünyesinde çalışan ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.