x

ORMESA BUG Engelli Çocuk Puseti

Ürün Kodu : bug1
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Yeni nesil engelli çocuk puseti Ormesa Bug fonksiyonel özellikleriyle özel gereksinimi olan engelli çocukların ihtiyaçlarına cevap verecek bir engelli çocuk arabasıdır. Bu özel puset modeli 4 farklı sürüş fonksiyonuyla çalışır. Bunlardan biri dış mekan diğer 3 ü ise iç mekan kullanımları.

  Optimum duruş pozisyonlarını kolayca ayarlayın. Çocuğun oturma pozisyonunu (yaslanma, uzanma, yatma) menteşeler yardımıyla kolayca ayarlayabilirsiniz.

  Pusette bulunan kullanımı basit mandallar çocuğu tam yatar hale getirerek dinlenme pozisyonu verir. Bu çocuğun konforu için mükemmel bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Rahatınız düşünülerek geliştirildi

  Bug by Ormesa , kullanıcının onu kişiselleştirmesine ve her türlü ihtiyacı karşılamasına olanak tanıyan çok çeşitli ek aksesuarlarla donatılmış bir bebek arabasıdır : kayışlardan koltuk başlıklarına, kapaklardan masalara ve ankrajlara kadar en uygun bileşenler arasından seçim yapabilirsiniz. Talepleriniz. Farklı renk kombinasyonlarında mevcut olan döşeme, ipliğin doğasında bulunan alev geciktirici malzemeden yapılmış son derece dayanıklı kumaşa sahiptir.

  ORMESA BUG PUSET ÇOCUĞUNUZLA BİRLİKTE BÜYÜR

  Farklı boy seçeneklerinde satışı yapılan pusetimizin her boyu için kişisel ayarlama seçenekleri vardır. Bacak boyu uzunluğu için pusetin ayaklıkları uzatılıp kısaltılabilir, oturma genişliği, sırt dayama yüksekliği, yan skolyoz destekleri hepsi için ayrı ayrı ayar seçenekleri bulunur.

  KOLAY KATLANIR – KOLAY TAŞINIR

  Ormesa Bug engelli pusetini 1 dakikadan kısa sürede katlanır pozisyona alarak 2 parça halinde kolayca taşıyabilir, araç bagajına sığdırabilir yada depolayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.