x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Segmentinde daha çok ayağa kaldırabilme yeteneğine sahip ürünler üreten Vassilli, sınıfının kadro olarak en hafiflerinden. Ayağa kalkma pozisyonunda tüm Avrupa ürünlerde olduğu gibi vasilli’de 90 derecelik dik bir açıda kişiyi kaldırmıyor bunun sebebi ise güvenlik. Araç aerodinamik özelliğini kaybetmemek kullanıcıyı güvende tutmak için birkaç derece kadar geride bırakıyor.

  ÜRÜN TANITIM VİDEOMUZ

  VASSILLI AYAĞA KALDIRAN AKÜLÜ SANDALYE TEKNİK ÖZELLİKLER

  Toplamda 86 kiloda olan bu ürün, 320 watt motıon tech motorlara sahip, akü olarak 40 ah jel akü kullanıyor.

  Ortalama hız 7.1 km.

  Toplam erim mesafesi maksimum taşıma kapasitesinde kullanıldığında yaklaşık olarak 25-30 km mesafeler arasındadır.

  Elektronik sürücü ise, opsiyon el olarak seçim tercihi müşteriye bırakılmış. Yani r-net ya da vr2 sistem ile donatılabiliyor. 

  Donanım olarak vasilli for serisinde ayağa kalkma donanımı standart her ürününde mevcut. Şayet ürüne ilave olarak

  Tilt koltuk ve motorlu sırt yatırma özelliği de eklenebiliyor. Ayrıca aydınlatmada donanıma eklenebilen özellikler arasında.

  120 kilo taşıma kapasitesine sahip olan bu ürün maksimum taşıma kapasitesinde kullanıldığında 12 derecelik eğimlerde sürekli tırmanışa imkân verebilecek kabiliyette.

  Lastik teker gruplarında ise ön tekerlerde 200x50 arka tekerlerde ise 12 ½ ölçülerde havalı ya da dolgu teker kullanıyor. Zorlu arazi şartlarında kullanıma çok müsait olmasa da şehir içi kullanımlarında ve özellikle kapalı alan kullanımlarında oldukça yüksek performans sergiliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.