x

Akülü Sandalye İncelemeleri

Wollex katlanabilir akülü sandalye modelleri incelemesi

17 Şubat 2022

Sevgili Gold Medikal müşterileri, ziyaretçilerimiz. Bu inceleme yazımızda sizlere WOLLEX Akülü sandalye grubunda yer alan “katlanan akülü sandalye” modellerinin detaylı incelemesini yapacağız. Wollex’in toplamda 6 adet katlanabilir akülü sandalye modeli bulunmakta.

Wollex akülü sandalye modelleri özellik değerlendirmesi

17 Şubat 2022

Wollex Türkiye’de akülü sandalye pazarının %20 ila 30’unu elinde tutan Pazar bayı oldukça yüksek bir markadır. Alt, orta ve üst segment te akülü tekerlekli sandalye modelleri olan wollex’in modellerine dair müşterilerimizden gelen genel sorular doğrultusunda genel bir değerlendirme yapacağız.

Permobil M Serisi Akülü Sandalye İncelemesi

17 Şubat 2022

Permobil hayranlarına yeniden merhaba. Bu sefer karşınıza ‘’M’’ serisi ile çıkıyoruz. Kendi serisinde Permobil M3, Permobil M300, Permobil M400 ve M5 (corpus serileri dahil) ile karşımıza çıkan permobil doğal vücut hareketlerinizi takip ederek size sınıfının en iyi sürüş imkanını sağlamaktadır. Böylece daha uzun seyahat edebilir ve bu seyahat sonrasında herhangi bir vücut ağrısı yaşamazsınız.

Ottobock B 400 Fiyat Özellik Karşılaştırması

17 Şubat 2022

Gold Medikal müşterilerimiz bizlere en fazla ottobock un en çok satılan ve beğenilen akülü tekerlekli sandalye modeli olan ottobock b400 fiyatını ve özelliklerini sormaktalar.

Muhteşem Özellikleriyle 3 Akülü Sandalye Modeli

16 Şubat 2022

Muhteşem özellikleriyle hayalleri süsleyen 3 akülü sandalye modeli konusunda sizlere detaylı bilgiler vereceğimiz bu yazımızda akülü sandalyelerin özelliklerinden ve avantajlarından bahsedecek ve tam olarak nasıl kullanıldıklarını anlatmaya çalışacağız. Şimdi ilk olarak Pemobil C500 akülü tekerlekli sandalye modeli ile başlayalım.

Merdiven Çıkan Akülü Sandalye: Scewo

15 Şubat 2022

Tek başına merdiven çıkabilen Scewo Akülü Tekerlekli Sandalye aynı zamanda üzerinde bulunan donanımlar sayesinde kaldırım inip çıkabiliyor, otobüs ve minibüs benzeri araçlara inip binebiliyor. Sandalyenin alt kısmında yer alan iki tekerlek ile bunları başarması ve aynı zamanda çok basit bir kumandasının olması kullanım kolaylığı da sunmakta.

İnvacare Price G 50 Meyra Optimus 2 RS Karşılaştırması

14 Şubat 2022

Merhaba, segmentinde arazide koşan iki ürünün “İnvacare Price G 50 Meyra Optimus 2 RS Akülü Sandalye Karşılaştırması” yapacağız.
Amerikan devi İnvacare Price G50 ve  şimdilerde İngiliz RGK’nın satın almış olduğu bir alman tankı ve tasarımı olan Meyra Optimus 2 RS.

Handicare Liam ve Ottobock B400 Karşılaştırması

13 Şubat 2022

Segmentinin lideri iki ürün ile yeniden karşınızda olmaktan gurur duyan bizler, sizin için hazırladığımız bu karşılaştırmalardan umuyoruz ki istediğimiz verimi alabilirsiniz. Handicare Liam ve Otto Bock B 400 Akülü Sandalye Karşılaştırması 

En İyi Ev Tipi Akülü Sandalye Modelleri

12 Şubat 2022

Akülü sandalye modelleri “ev tipi akülü sandalye ve dış mekan için akülü sandalye” olmak üzere kendi aralarında ikiye ayrılırlar. Gold Medikal olarak bu makalemizde sizlere ev içi kullanıma uygun en iyi 3 akülü tekerlekli sandalye modelinden bahsedeceğiz. Söz konusu ürün tanıtımlarına geçmeden önce sizlere bir ek bilgi daha yapmak isteriz;

En iyi 4 akülü sandalye modeli

12 Şubat 2022

Akülü sandalye engelli yurttaşların ayakları konumunda medikal ürünlerdir. Bu anlamda iyi bir akülü sandalye seçimi yapmak çok ama çok önemlidir. Piyasada onlarca marka, yüzlerce model akülü sandalye var. Kullanıcılar bu kadar çok çeşidin içinde kendileri için en uygun en doğru akülü sandalye modelini seçmekte zorlanabilir.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.