Akülü Sandalye İncelemeleri

Wollex katlanabilir akülü sandalye modelleri incelemesi

17 Şubat 2022

Sevgili Gold Medikal müşterileri, ziyaretçilerimiz. Bu inceleme yazımızda sizlere WOLLEX Akülü sandalye grubunda yer alan “katlanan akülü sandalye” modellerinin detaylı incelemesini yapacağız. Wollex’in toplamda 6 adet katlanabilir akülü sandalye modeli bulunmakta.

Wollex akülü sandalye modelleri özellik değerlendirmesi

17 Şubat 2022

Wollex Türkiye’de akülü sandalye pazarının %20 ila 30’unu elinde tutan Pazar bayı oldukça yüksek bir markadır. Alt, orta ve üst segment te akülü tekerlekli sandalye modelleri olan wollex’in modellerine dair müşterilerimizden gelen genel sorular doğrultusunda genel bir değerlendirme yapacağız.

Poylin P301 Ayağa Kaldıran Akülü Sandalye Özellik İncelemesi

17 Şubat 2022

Herkese Merhaba. Bu blok yazımızda sizler için POYLİN P301 Serisi’nin kadro, elektronik, mekanik, mekatronik yapısını detaylı olarak inceleyeceğiz.

Poylin P206 Katlanabilir Akülü Sandalye İncelemesi

17 Şubat 2022

Yeni Poylin P206 serisi ile karşınızdayız. Ürünü sizler için A’dan Z’ye inceledik ve detayları sizler için paylaşıyoruz. Silver gümüş renk kadrosuyla göz alıcı bir renge sahip. Fırın boyama işleminden geçmiş şayet yoğun sim uygulama tekniği ile kadroya verilen derinlik mükemmel. 

POYLİN P200E KATLANAN AKÜLÜ SANDALYE İNCELEMESİ

17 Şubat 2022

Detaylı teknik incelemesi yapılan POYLİN P200E için GOLD MEDİKAL teknik ekibi olarak şaşkınlığımızı gizleyemedik. Tüm incelemesi yapılan ürünümüzün teknik detayları haricinde bu kadar mukavemetli bir ürünün fiyatlarını duyduğunuzda ŞOK olacaksınız.

Poylin Akülü Sandalye Modellerinin Detaylı İncelemesi

17 Şubat 2022

Akülü tekerlekli sandalye ve engelli ürünlerinde, sektörün genç ve gelecek vaat eden oyuncusu Poylin’in akülü sandalye grubunda yer modellerini bir cerrah hassasiyetiyle masaya yatırıp en ufak detayına kadar inceleyeceğimiz araştırma yazımıza hoş geldiniz. Hazırsanız başlıyoruz!

Permobil M Serisi Akülü Sandalye İncelemesi

17 Şubat 2022

Permobil hayranlarına yeniden merhaba. Bu sefer karşınıza ‘’M’’ serisi ile çıkıyoruz. Kendi serisinde Permobil M3, Permobil M300, Permobil M400 ve M5 (corpus serileri dahil) ile karşımıza çıkan permobil doğal vücut hareketlerinizi takip ederek size sınıfının en iyi sürüş imkanını sağlamaktadır. Böylece daha uzun seyahat edebilir ve bu seyahat sonrasında herhangi bir vücut ağrısı yaşamazsınız.

Ottobock B 400 Fiyat Özellik Karşılaştırması

17 Şubat 2022

Gold Medikal müşterilerimiz bizlere en fazla ottobock un en çok satılan ve beğenilen akülü tekerlekli sandalye modeli olan ottobock b400 fiyatını ve özelliklerini sormaktalar.

Muhteşem Özellikleriyle 3 Akülü Sandalye Modeli

16 Şubat 2022

Muhteşem özellikleriyle hayalleri süsleyen 3 akülü sandalye modeli konusunda sizlere detaylı bilgiler vereceğimiz bu yazımızda akülü sandalyelerin özelliklerinden ve avantajlarından bahsedecek ve tam olarak nasıl kullanıldıklarını anlatmaya çalışacağız. Şimdi ilk olarak Pemobil C500 akülü tekerlekli sandalye modeli ile başlayalım.

Merdiven Çıkan Akülü Sandalye: Scewo

15 Şubat 2022

Tek başına merdiven çıkabilen Scewo Akülü Tekerlekli Sandalye aynı zamanda üzerinde bulunan donanımlar sayesinde kaldırım inip çıkabiliyor, otobüs ve minibüs benzeri araçlara inip binebiliyor. Sandalyenin alt kısmında yer alan iki tekerlek ile bunları başarması ve aynı zamanda çok basit bir kumandasının olması kullanım kolaylığı da sunmakta.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.