Menu
Your Cart

Medikal Haber

18 Eki Hangi Engelli Hangi Akülü Sandalyeyi Almalı?
Yılmaz Halil 0 366
Engel Grubuna Göre Akülü Tekerlekli Sandalye SeçimiSevgili okuyucularımız, bu blog yazımızda sizinle hastalık engel guruplarına göre akülü sandalye ..
17 Eki Tansiyon Aleti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Yılmaz Halil 0 2416
Tansiyon Aleti Nedir? Nasıl Çalışır?Kan basıncını ölçmeye yarayan bir cihaz olan tansiyon aleti; elektronik, civalı ve havalı çeşitleri bulunan bir ..
24 Şub Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?
Yılmaz Halil 21 12640
Gold Medikal olarak tekerlekli sandalye bağışlarınızı Müge Anlı ATV stüdyolarına sizin adınıza teslim ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey, telefonla bi..
17 Şub Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?
Yılmaz Halil 9 3404
Yardımda bulunmanın ve hayır işlerinin bin bir türlü yolu bulunuyor. Bunlardan biri ve belki de en güzeli tekerlekli sandalye bağışıdır. Maddi imkânsı..
15 Şub Hasta Taşıma Lifti Özellikleri ve Kullanım Alanları
Yılmaz Halil 0 910
Hasta taşıma liftleri refakatçi ve engelli bireyin hayatını kolaylaştıran bir mobilizasyon sistemidir. Bu sistemler sayesinde engellilerimizin bir ala..
15 Şub Engelli Yürüteç Modelleri, Çeşitleri ve Kullanım Alanları
Yılmaz Halil 1 1457
Yürümekte zorlanan kısmen yürüme yetisini kaybetmiş engelli çocuklar ve yetişkinler için birçok çeşidi ve kullanım alanı olan yürüteç modelleri vardır..
09 Şub Akülü Sandalye Aküsü Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Yılmaz Halil 1 3491
Merhaba arkadaşlar,Akülü sandalyeler bilindiği üzeri 24 volt ile çalışan sistemlerdir. Bu sistemler üzerinde kullanılması gereken akü tipi ise jel a..
20 Ara Hasta Yatakları Özellikleri ve Kullanım Rehberi
Yılmaz Halil 0 2403
Hasta karyolaları bilindiği üzere motorlu yada manuel olarak hastanın yatışı esnasında kolaylıkla pozisyonlanmasını sağlayan sistemlerdir.Manuel ha..
20 Ara Merdiven İnme Çıkma Cihazları ve Merdiven Asansör Sistemleri
Yılmaz Halil 0 1655
Sevgili okuyucularımız. Bu teknoloji yazımızda sizler ile refakatçi hayatını oldukça kolaylaştıran merdiven inme çıkma cihazlarını paylaşacağız...
28 Kas Akülü sandalye firması Gold Medikal engellilere özel uygulamaları
Yılmaz Halil 0 1081
Neden hak etmeyelim?Hayata bir şekilde eksik başlamış ya da hayat şartları bizi bir şekilde sağlığımızdan geri bırakmış olabilir.Yürüme yetenekl..
20 Kas Akülü sandalyeler ve engelli scooterleri için yağmurluk
Yılmaz Halil 1 1752
Akülü sandalye kullanıcıları özellikle kış aylarında dış mekanlarda yağmur ve karlı havalarda ıslanma, üşümeye bağlı sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunu ..
19 Kas Tekerlekli Sandalye Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli
Yılmaz Halil 0 1542
TEKERLEKLİ SANDALYE SATIN ALMA REHBERİBu rehber size manuel tekerlekli sandalye alışverişlerinizde kılavuzluk edecek, profesyonel ekibimiz tarafında..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 42 (4 Sayfa)