Menu
Your Cart

Medikal Haber

22 May Poylin P130 Ağır Engelli Tekerlekli Sandalyesi
Yılmaz Halil 0 253
POYLİN P130 Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizler ile POYLİN P130 manuel fonksiyonel tetrapleji sandalyesini inceleyeceğiz. Ağır engel durumlarında, ..
28 Feb Akülü tekerlekli sandalye Antalya
Yılmaz Halil 0 372
Gold Medikal olarak sadece merkezimizin olduğu Ankara için değil Türkiye’nin 81 iline akülü tekerlekli sandalye başta olmak üzere engellilerin ihtiyaç..
27 Feb Aktif tekerlekli sandalye alırken nelere dikkat etmeli?
Yılmaz Halil 0 437
Aktif tekerlekli sandalyeler üst gövde bölümünü tamamen kullanabilen, kol ve el becerileri olan kişiler için kullanımı uygun, kişiye özel olarak imal ..
27 Feb Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilecek Noktalar
Yılmaz Halil 0 628
Hasta yatağında dikkat edilecek en önemli noktalar arasında ilk olarak karşımıza çıkan; Hastaya özel bir yatak tercihi yapmak. Hastanın rahatsız..
23 Feb Havalı Yatak kullanımı ve Kurulumu Hasta Yatağı Ayarları
Yılmaz Halil 1 447
Havalı Yatak Kullanımı Nasıl Olmalı? Havalı yataklar uzun süre yada sürekli yatalak hastalarda yumuşak doku hasarı denilen tıbbi adıyla bası yarası o..
30 Nov Akülü Tekerlekli Sandalye Ankara İçi Hizmetlerimiz
Yılmaz Halil 0 792
Ankara Yenimahalle (Ostim) Merkezli Gold Medikal firmamızın, Başkent Ankara ili sınırlarında içinde yerinde verdiğimiz hizmetlerden siz müşteri ve ziy..
14 Nov İkinci el akülü sandalyeleriniz satın alınır, takas edilir
Yılmaz Halil 0 1406
İkinci el akülü sandalyeleriniz alınır yenisiyle takas edilir Gold Medikal olarak 2. El akülü sandalyelerinizi satın alıyoruz. Dileyen müşterilerimiz..
12 Nov Kuschall Aktif Tekerlekli Sandalyenin Şaşırtan Öyküsü
Yılmaz Halil 0 836
Kuschall aktif tekerlekli sandalyelerin Kurucusu “Küschall Rainer” in markalaşma hikayesi filmlere konu olacak kadar ilginç bir hikâye. Belki bir film..
28 Oct Akülü sandalye aküsü ve şarj cihazı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
Yılmaz Halil 1 1342
Akülü sandalye kullanıcılarının sandalyelerinde zaman içerisinde yenilemeleri / değiştirmeleri gereken iki önemli aparat vardır. Bunlar akü ve şarj ci..
26 Oct En İyi Jel Akü Hangisidir?
Yılmaz Halil 1 1145
İçinde yaşadığımız yüzyıl içerisinde keşfedilen jel aküler klasik manadaki kursun asit akülerle kıyaslanmayacak ölçüde uzun ömüre sahiptirler. En iyi ..
12 Oct SGK Anlaşmalı Akülü Tekerlekli Sandalyeler
Yılmaz Halil 0 1277
Bilindiği üzere SGK (sosyal güvenlik kurumu) akülü sandalye ve tekerlekli sandalyeler için geri ödeme yapmaktadır. Ve fakat konuya dair SUT (sağlık uy..
27 Sep En İyi 4 Ev Tipi Tekerlekli Sandalye Modeli
Yılmaz Halil 0 1294
Ev tipi tekerlekli sandalye denilen manuel sandalye modelleri dış mekan yerine daha çok evde kullanılan, genellikle sadece refakatçi kullanımlı nadire..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)