Menu
Your Cart

Medikal Haber

24 Şub Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?
Yılmaz Halil 0 1505
ATV’nin en çok izlenen programı olan Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı, tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan yürüme engellilerin umudu olmaya devam edi..
17 Şub Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?
Yılmaz Halil 0 395
Yardımda bulunmanın ve hayır işlerinin bin bir türlü yolu bulunuyor. Bunlardan biri ve belki de en güzeli tekerlekli sandalye bağışıdır. Maddi imkânsı..
15 Şub Hasta Taşıma Lifti Özellikleri ve Kullanım Alanları
Yılmaz Halil 0 153
Hasta taşıma liftleri refakatçi ve engelli bireyin hayatını kolaylaştıran bir mobilizasyon sistemidir. Bu sistemler sayesinde engellilerimizin bir ala..
15 Şub Engelli Yürüteç Modelleri, Çeşitleri ve Kullanım Alanları
Yılmaz Halil 0 297
Yürümekte zorlanan kısmen yürüme yetisini kaybetmiş engelli çocuklar ve yetişkinler için birçok çeşidi ve kullanım alanı olan yürüteç modelleri vardır..
09 Şub Akülü Sandalye Aküsü Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Yılmaz Halil 0 726
Merhaba arkadaşlar,Akülü sandalyeler bilindiği üzeri 24 volt ile çalışan sistemlerdir. Bu sistemler üzerinde kullanılması gereken akü tipi ise jel a..
20 Ara Hasta Yatakları Özellikleri ve Kullanım Rehberi
Yılmaz Halil 0 417
Hasta karyolaları bilindiği üzere motorlu yada manuel olarak hastanın yatışı esnasında kolaylıkla pozisyonlanmasını sağlayan sistemlerdir.Manuel ha..
20 Ara Merdiven İnme Çıkma Cihazları ve Merdiven Asansör Sistemleri
Yılmaz Halil 0 507
Sevgili okuyucularımız. Bu teknoloji yazımızda sizler ile refakatçi hayatını oldukça kolaylaştıran merdiven inme çıkma cihazlarını paylaşacağız...
28 Kas Akülü sandalye firması Gold Medikal engellilere özel uygulamaları
Yılmaz Halil 0 707
Neden hak etmeyelim?Hayata bir şekilde eksik başlamış ya da hayat şartları bizi bir şekilde sağlığımızdan geri bırakmış olabilir.Yürüme yetenekl..
20 Kas Akülü sandalyeler ve engelli scooterleri için yağmurluk
Yılmaz Halil 0 913
Akülü sandalye kullanıcıları özellikle kış aylarında dış mekanlarda yağmur ve karlı havalarda ıslanma, üşümeye bağlı sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunu ..
19 Kas Tekerlekli Sandalye Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli
Yılmaz Halil 0 704
TEKERLEKLİ SANDALYE SATIN ALMA REHBERİBu rehber size manuel tekerlekli sandalye alışverişlerinizde kılavuzluk edecek, profesyonel ekibimiz tarafında..
08 Kas Kas hastaları akülü sandalye alırken nelere dikkat etmeli?
Yılmaz Halil 0 719
Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de “kas hastalığı” en fazla görülen hastalıklardan biridir. Çok değişik türleri ve her türün kendi içinde alt türü b..
24 Eyl Ankara Akülü Sandalye Tamiri
Yılmaz Halil 0 760
AKÜLÜ SANDALYE TEKNİK SERVİSİAnkara’da akülü sandalye, manuel sandalye, engelli çocuk ürünleri, özel imalat basketbol sporcu sandalyeleri, tenis spo..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 42 (4 Sayfa)