Menu
Your Cart

Medikal Haber

21 Jun Akü Kullanım Tarifi
Yılmaz Halil 2 610
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir başlık ile karşınızdayız. Akülü Sandalye konusunda en çok yaşanan sorunların en başında gelen ‘’AKÜ’’ sorunları hakkında ..
08 Jan Ayakta durma sehpası Parapodium SGK kurum ödeme şartları
Yılmaz Halil 0 1012
Engelli çocuklara yönelik rehabilitasyon amaçlı satılan, imal edilen “ayakta durma sehpaları” için sosyal güvenlik kurumunun 2.600 TL geri ödeme yaptı..
07 Jan Akülü sandalye motor gücünün performansa sağladığı katkılar
Yılmaz Halil 0 616
DIŞ MEKANLARDA YÜKSEK PERFORMANS İÇİN AKÜLÜ SANDALYE MOTORUNUN ÖNEMİ   Kullanmış olduğumuz motorlu akülü sandalyeler bizi zaman zaman sürüş esnası..
06 Jan Basketbol sandalyesi ölçü alımı ve kalite standartları
Yılmaz Halil 0 481
Dayanıklılığın ve hafifliğin esas alındığı, aerodinamik yapılarıyla adeta kullanıcıyı sararak tek beden olmasını sağlayan, hız ve hırsı güç ve başarıy..
04 Jan Engelli Puseti ve Pediatrik Tekerlekli Sandalye SGK Ödemesi Şartları
Yılmaz Halil 0 502
Sosyal güvenlik kurumu, engelli çocuk pusetleri ve pediatrik tekerlekli sandalyeler için 1.200 TL, ayakta dik tutma cihazı (parapodium) için ise 2.600..
07 Dec Akülü Tekerlekli Sandalye Bağışı
Yılmaz Halil 3 450
Hayırseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturuyoruz! Gold Medikal olarak sektörde 10 yıla aşkındır tecrübemizle akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacı ol..
07 Dec Akülü ve Tekerlekli Sandalye Grubunda Verdiğimiz Hizmetler
Yılmaz Halil 0 314
Gerek telefonda gerekse de mağazamıza gelen müşterilerimizin genellikle bize yönelttikleri soru şu oluyor “hangi akülü sandalyeyi önerirsiniz?” veya h..
07 Dec Tekerlekli Sandalye Ölçüsü Nasıl Alınır?
Yılmaz Halil 1 997
Aktif tekerlekli sandalye ölçüleri alınırken alınan ölçülerin santim santim, milim milim alınması lazım. Aktif tekerlekli sandalyeler kişiye özel üret..
06 Dec ENGELLİ ŞARJ İSTASYONLARI GENEL BAKIŞ
Yılmaz Halil 0 294
Öncelikle herkese merhaba. Ben Oğuz ŞAHİN. GOLD MEDİKAL firma sahibi olarak sektörde profesyonel akülü engelli araçları, aktif ve manuel sandalyeler, ..
06 Dec Fiyatı en ucuz 4 aktif tekerlekli sandalye modeli
Yılmaz Halil 0 894
Aktif tekerlekli sandalyeler fiyatlarının pahalı olmasıyla bilinir. Bu bilgi kısmende doğrudur. Zira aktif tekerlekli sandalyenin yapımında kullanılan..
06 Dec Aktif Tekerlekli Sandalye Nedir?
Yılmaz Halil 0 762
Aktif tekerlekli sandalye nedir? Sorusu Gold Medikal müşterileri tarafından çok sık sorulan bir sorudur. Tüm bu sorulara yanıt olması açısından aktif ..
06 Dec Meyra Optimus 1 ve Meyra Optimus 2 Fiyatları
Yılmaz Halil 2 1807
Meyra Optimus Fiyat Listesi Dünyaca ünlü akülü sandalye üreticisi Meyra’nın Optimus model akülü sandalyeleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ç..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)