Menu
Your Cart

Medikal Haber

20 Dec Hasta Yatakları Özellikleri ve Kullanım Rehberi
Yılmaz Halil 0 156
Hasta karyolaları bilindiği üzere motorlu yada manuel olarak hastanın yatışı esnasında kolaylıkla pozisyonlanmasını sağlayan sistemlerdir. Manuel ha..
20 Dec Merdiven İnme Çıkma Cihazları ve Merdiven Asansör Sistemleri
Yılmaz Halil 0 196
Sevgili okuyucularımız. Bu teknoloji yazımızda sizler ile refakatçi hayatını oldukça kolaylaştıran merdiven inme çıkma cihazlarını paylaşacağız. ..
28 Nov Akülü sandalye firması Gold Medikal engellilere özel uygulamaları
Yılmaz Halil 0 357
Neden hak etmeyelim? Hayata bir şekilde eksik başlamış ya da hayat şartları bizi bir şekilde sağlığımızdan geri bırakmış olabilir. Yürüme yetenekl..
20 Nov Akülü sandalyeler ve engelli scooterleri için yağmurluk
Yılmaz Halil 0 636
Akülü sandalye kullanıcıları özellikle kış aylarında dış mekanlarda yağmur ve karlı havalarda ıslanma, üşümeye bağlı sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunu ..
19 Nov Tekerlekli Sandalye Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli
Yılmaz Halil 0 440
TEKERLEKLİ SANDALYE SATIN ALMA REHBERİ Bu rehber size manuel tekerlekli sandalye alışverişlerinizde kılavuzluk edecek, profesyonel ekibimiz tarafında..
08 Nov Kas hastaları akülü sandalye alırken nelere dikkat etmeli?
Yılmaz Halil 0 468
Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de “kas hastalığı” en fazla görülen hastalıklardan biridir. Çok değişik türleri ve her türün kendi içinde alt türü b..
24 Sep Ankara Akülü Sandalye Tamiri
Yılmaz Halil 0 530
AKÜLÜ SANDALYE TEKNİK SERVİSİ Ankara’da akülü sandalye, manuel sandalye, engelli çocuk ürünleri, özel imalat basketbol sporcu sandalyeleri, tenis spo..
22 May Poylin P130 Ağır Engelli Tekerlekli Sandalyesi
Yılmaz Halil 0 723
POYLİN P130 Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizler ile POYLİN P130 manuel fonksiyonel tetrapleji sandalyesini inceleyeceğiz. Ağır engel durumlarında, ..
28 Feb Akülü tekerlekli sandalye Antalya
Yılmaz Halil 0 739
Gold Medikal olarak sadece merkezimizin olduğu Ankara için değil Türkiye’nin 81 iline akülü tekerlekli sandalye başta olmak üzere engellilerin ihtiyaç..
27 Feb Aktif tekerlekli sandalye alırken nelere dikkat etmeli?
Yılmaz Halil 0 818
Aktif tekerlekli sandalyeler üst gövde bölümünü tamamen kullanabilen, kol ve el becerileri olan kişiler için kullanımı uygun, kişiye özel olarak imal ..
27 Feb Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilecek Noktalar
Yılmaz Halil 0 986
Hasta yatağında dikkat edilecek en önemli noktalar arasında ilk olarak karşımıza çıkan; Hastaya özel bir yatak tercihi yapmak. Hastanın rahatsız..
23 Feb Havalı Yatak kullanımı ve Kurulumu Hasta Yatağı Ayarları
Yılmaz Halil 1 813
Havalı Yatak Kullanımı Nasıl Olmalı? Havalı yataklar uzun süre yada sürekli yatalak hastalarda yumuşak doku hasarı denilen tıbbi adıyla bası yarası o..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 37 (4 Sayfa)