x

Medikal Haber

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?

16 Şubat 2022

Gold Medikal olarak tekerlekli sandalye bağışlarınızı Müge Anlı ATV stüdyolarına sizin adınıza teslim ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey, telefonla bizi aramak yada internet sitemizden bütçenize uygun bir modeli seçip satın almak.

Tuvaletli Tekerlekli Sandalye Modelleri

15 Mayıs 2024

Lazımlıklı tekerlekli sandalye modellerinde genellikle oturma ünitesinin altında portatif bir lazımlık bulunur. Bu sandalye modelinde sandalyenin ortası deliktir ve delik sürgü ile kapatılır. Hasta tuvalet ihtiyacını gidereceği zaman refakatçisi sürgüyü çekerek hastanın tuvalet ihtiyacının giderilmesi sağlanır.

En Fazla Tercih Edilen Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri

27 Ekim 2022

Merhaba değerli takipçilerimiz, bu yazımızda sizlere ülkemizde en fazla tercih edilen akülü sandalye modellerinden bahsedeceğiz. Ülkemizin sosyo – ekonomik durumu göz önüne alındığında kullanıcıların tercihlerini daha çok akülü tekerlekli sandalye alımında orta segment dediğimiz ürünlere yönlendiğini görmekteyiz.

Motorlu Hasta Yatağı Nedir?

17 Ağustos 2022

Uzaktan kumanda yardımıyla hastanın pozisyonunu ayarlamaya yarayan yatak modelleri motorlu hasta yatağı olarak adlandırılır. Yatağın kumandası sayesinde yatağı belirli seviyelere kadar indirip çıkarabilirsiniz. Böylelikle yatağı hastanın en rahat ettiği pozisyonda kalacak şekilde ayarlamanız mümkün hale gelir

Hasta Bakımında Kullanılan Medikal Ürünler

23 Mayıs 2022

Hasta bakımında kullanılan birçok medikal ürün bulunmaktadır. Bu medikal ürünlerin bir kısmı hastanelerde kullanılan ürünlerdir. Hastanede kullanılan ürünlerin kullanımı tıbbi yeterlilik gerektirdiği için bu makalemizde evde hasta bakımında kullanılan medikal ürünlerden bahsedeceğiz.

En Ucuz Hasta Tuvalet Sandalyesi Modelleri

04 Mayıs 2022

Hasta tuvalet sandalyesi arıyorsanız kafanız karışmış olabilir, çünkü Medikal Hasta Tuvalet Sandalyesi özel bir üründür. Engelli veya hasta ihtiyaçlarına göre Hasta Tuvalet Sandalyesi Fiyatları değişmektedir. Birçok model de farklı özellikler fiyatı etkiler. Örneğin tekerlekli modeller genelde tekerleksiz hasta sandalyelerine göre daha pahalıdır.

Hasta Taşıma Lifti Nasıl Kullanılır?

24 Mart 2022

Hasta taşıma lifti modellerine ve merak edilen diğer konulara geçmeden önce hasta taşıma lifti nedir ve nasıl kullanılır adım-adım açıklayalım.

En İyi 3 Hasta Tuvalet Sandalyesi

23 Mart 2022

Rehabilitasyon süresince veya sürekli olarak bakımını üstlendiğiniz kişi için bir hasta tuvalet sandalyesine ihtiyacınız varsa, sizler için araştırdığımız en iyi 3 hasta tuvalet sandalyesi ile ilgili detaylara hemen geçelim.

Gold Medikal Ürün Videoları Mağazamızda Sanal Gezinti

16 Mart 2022

Gold Medikal mağazamızda bulunan ürün videolarını izleyerek hem mağazamızı sanal ortamda görmek hem de ürünlerimiz hakkında fikir sahibi olmak ister misiniz?

Tekerlekli Sandalye SGK Ödemesi İçin Gerekli Belgeler

17 Şubat 2022

Sosyal güvencesi olan vatandaşların manuel tekerlekli sandalye, aktif tekerlekli sandalye, hafif manuel sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, bası yarası önleyici havalı minder SGK geri ödemesi almaları için gerekli belgeler ve bu ürünlere yapılan SGK geri ödemeleri aşağıda yazıldığı gibidir.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.