x

Soru-Yorum

Wollex Tekerlekli Sandalye Özellik ve Fiyatları Hakkında

18 Şubat 2022

Wollex marka tekerlekli sandalye almayı düşünüyoruz. Ancak kafamızda bazı sorular var. Bu soruların yanıtı konusunda bize yardımcı olacağınızı düşünmekteyiz

Tekerlekli sandalye için mavi kapakları nereye gönderebiliriz?

17 Şubat 2022

Merhabalar, İsmim Ayşegül Yıldız, ben ve bir grup gönüllü olarak engelli kardeşlerimize tekerlekli sandalye, akülü sandalye almak için mavi kapak biriktirmeye karar verdik. Bir süredir mavi kapakta topluyoruz. Şu an elimizde 3-4 çuval mavi kapak oluştu. Ancak mavi kapak toplama kampanyası na dair aklımızda bazı sorular var. Daha doğrusu bazı duyumlarımız oldu bunlar ne kadar doğru bu konuda bilgi almak istiyoruz.

Hangi engelli çocuk arabası modelini önerirsiniz?

13 Şubat 2022

10 yaşında engelli çocuğumuz için puset arıyoruz. Bize önereceğiniz engelli çocuk arabası varmı? Çocuğumuzun engel durumundan bahsetmek gerekirse, çocuk 10 yaşında ancak alacağımız arabanın 15-16 yaşına kadar kullanmasını istiyoruz. Yani öyle her yıl yeniden yeniden puset değişmek istemiyoruz.

En ucuz akülü tekerlekli sandalye modelleri hangileridir?

12 Şubat 2022

Mahallemizde bir engelli kardeşimiz için akülü sandalye satın alacağız. Daha önce akülü sandalye bağışı için valiliğe başvurduk bir sonuç çıkmadı. Sonrasında Müge anlıya başvurduk oradan da bir şey çıkmadı. Bizde mahallemizde bulunan 4-5 arkadaş birleşip engelli kardeşimiz akülü sandalye almak istedik.

 

Akülü engelli arabası öneriniz nedir?

10 Şubat 2022

Engelli yakınımız 19 yaşında 65 kilo. Ellerini kısmen kullanabiliyor. Şuan wollex marka akülü sandalye kullanıyor ancak aracımız çok eskidiği için yenisiyle değiştirmek istiyoruz. İhtiyaç duyduğumuz model daha çok ev içerisinde koridorlardan ve kapılardan rahatça geçebilecek yemek masasına rahatça yanaşabilecek aynı zamanda evin dışında da kullanacağımız bir model olmalı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.