Değerli Gold Medikal müşterileri. Yaklaşık 3 ay önce firmamızı Ankara Yenimahalle’de bulunan Ostim e taşıdık. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 1.200 metrekareden oluşan toplamda 5 katlı binamızda hizmet vermekteyiz. Binamızın giriş katı akülü tekerlekli sandalye teknik servisi olarak kullanılmaktadır. Giriş katımızda tamamen teknik servis hizmeti vermekteyiz. Diğer katlarımızda ise akülü sandalye, tekerlekli sandalye, çocuk grubu ürünleri (engelli çocuk pusetleri engelli çocuk yürüteçleri vb. gibi) aktif tekerlekli sandalye, banyo wc sandalyeleri, bası yarası önleyici roho havalı minderler, merdiven inme çıkma cihazları, kendinden jelli sonda satışı ve aklınıza gelebilecek yüzlerce çeşit medikal ürün bulunmaktadır.

Ankara’nın en iyi akülü tekerlekli sandalye satıcısı Gold Medikal

Ankara’da bulunan en iyi tekerlekli sandalye firması ifadesi sizlere abartılı gelmiş olabilir. Ama emin olun bu ifadeyi siz değerli müşterilerimiz mağazamızı ziyaret ettiğinizde sizde yerinde bir ifade olarak kullandığımıza hak vereceksiniz.

NEDEN EN İYİSİYİZ?

Reyonlarımızda bulunan tüm ürünlerimiz Avrupa standartlarında ki ürünlerdir. Zira firma olarak sloganımız “kalite herkesin hakkıdır.” Sektörün yenisi değil en eskilerindeyiz.

Medikal sektörüne yıllarını vermiş firmamız engelli ve hasta yurttaşlarla yıllardır iç içe olmanın verdiği tecrübeyle sektörde kimin neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz.

Bu anlamda firmamız bünyesinde Ankara merkezli akülü tekerlekli sandalye teknik servisimizde verdiğimiz hizmetle tüm ülke genelinden gelen aylık ortalama 60 adet akülü sandalye ve tekerlekli sandalyenin bakım ve onarımını yapmaktayız. Bakınız https://goldmedikal.com/akulu-sandalye-teknik-servisi-tamir-bakim.html

Sadece teknik servis hizmeti vermeyip aynı zamanda akülü sandalye yedek parça ihtiyaçlarını da karşılamaktayız. Bakınız https://goldmedikal.com/Akulu-sandalye-tamiri.html ::>> https://goldmedikal.com/Akulu-sandalye-tekerleri.html

Sadece bunlar mı?

Elbette hayır. Yine sektörde bir ilki başarıp kendi üretimimiz olan Basketbol tekerlekli sandalyesini Gold Spor markasıyla çıkartarak spor camiamıza daha ucuz daha kaliteli basketbol sandalyelerini kazandırmış olduk. Bakınız https://goldmedikal.com/Basketbol-tekerlekli-sandalyesi.html

Yine sektörde yılların kanayan yarası akülü sandalyelerde kullanılan akülerin kısa ömürlü olmasını ve her yıl yenisiyle değiştirilmesi zaruretini avrupadan özel olarak ithal ettiğimiz 10 yıl ömür beklentili deep cycle jel akülerle kökünden çözdük. Bakınız https://goldmedikal.com/10-yil-omurlu-Jel-aku.html

Ve yine geleceğimiz güvencesi çocuklarımıza öncelik vermeyi bir borç bilip sektörde pek olmayan engelli çocuk grubu ürünlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunduk. Özellikle piyasada pek az bulunan engelli çocuk pusetlerini bakınız https://goldmedikal.com/puset reyonlarımıza koyarak müşterilerimizin hizmetine sunduk.

BİRAZDAN KENDİMİZDEN BAHSEDELİM.

Biz Kimiz?

Gold Medikal Firma kurucuları Oğuz Şahin, Cem Bilen ve Halil Yılmaz. Bu üç cesur yürekten ikisi (Halil Yılmaz ve Cem Bilen) Sadece sıradan bir medikal ürün satıcısı olmayıp aynı zamanda bir kullanıcıdır. Zira Cem bilen manuel sandalye kullanır Halil Yılmaz ise Akülü Sandalye. Bununla birlikte yine Firma kurucularından Oğuz Şahin Rahmetli babasının hastalığı nedeniyle engelli camiasına çok yakından tanıyan bu camianın acılarını, ihtiyaçlarını çok iyi bilen biridir.

Kısaca bizler firma kurucuları olarak damdan düşenleriz! Ve sizin halinizi en iyi anlayan kişileriz.

Ankara Ostim mahallesinde bulunan medikal firmamızın tüm katları engelli bireylerin erişimine yüzde yüz uygundur. Asansör, rampa engellilere uygun wc lerimizle engelsiz medikal firma olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Sizleri firmamızı ziyaret ederek çay kahve içmeye davet ediyoruz. Sevgiler.