x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Sizi yaşamın tüm alanlarında özgür kılacak bir akülü sandalye arıyorsanız doğru ürünü inceliyorsunuz. Hero Stand Up ayağa kaldıran akülü sandalyenin, ayağa kaldırma özelliği sağlığınız açısından son derece yararlı bir rehabilitasyon ürünü işlevini görmenin yanısıra kullanıcıya yaşatacağı benzersiz deneyim sayesinde bugüne kadar hiç tatmadığınız heyecanları size tattıracaktır.

  AYAĞA KALDIRAN AKÜLÜ SANDALYEYE GENEL BAKIŞ

  Ayağa kaldıran sandalyemizdeki “tilt” özelliği direk aracın kumandasından kontrol edilerek kullanıcıyı en rahat ettiği, edeceği pozisyona getirir. Ürünün kolçaklarının arkaya doğru katlanması kullanıcıya transfer kolaylığı sağlar. Aynı zamanda kolçakların ayarını istediğiniz şekilde kendinize özgü ayarlayabilirsiniz. Hero Stand Up’un ayaklıkları ise benzer özelliğe sahip ayağa kaldıran akülü sandalyelerde olmayan içe doğru katlanma ve uzunluğunun ayarlanmasına özelliğine sahiptir. Ayaklık ayarın kişiye özel ayarlanması hem ayakta dik durma esnasında hemde oturur pozisyonda en rahat edeceğiniz pozisyonu seçmenize olanak tanır.

  DİK POZİSYONLANDIRMA SIRASINDA TAM GÜVENLİK

  Ürüne özel hazırlanan ve kullanıcıyı diz kısmından tam kavrayan, kavrama sırasında dizlerin hasar görmesini engelleyen özel yumuşak aparat dik pozisyonlandırmada kullanıcının tam ve sağlıklı bir dik duruş sağlamasına neden olur. Dik pozisyonlandırma esnasında kullanıcı 3 farklı noktadan kavrayan özel emniyet kemeri tam güvenlik sağlar.

  Aşağıdaki ürün tanıtım videosunda bu durumu daha net görebilirsiniz.

  Tüm bu özelliklerin yanısıra üründe bulunan baş boyun destek sistemini kendinize özgü özelleştirebilirsiniz. Üründe bulunan Elektromanyetik fren sistemi hızlı fren yapıldığında sizi ileri doğru itmez. Yukardaki videoda bu durum rampa aşağı ve rampa yukarı çıkarken gösterilmiş.

  AYAKTA DİK KONUMLANMANIN SAĞLIĞA FAYDALARI

  Sürekli akülü sandalye, tekerlekli sandalye vb. gibi cihazlar veya koltuk, kanepe gibi yerlerde oturan ve ayağa kalkamayan kişilerde başta kan dolaşımı olmak üzere sindirim sistemi bozukluğu ve ilerki aşamalarda “bası yarası” oluşumu olmaktadır. Kişinin günün belli saatlerinde 30 ila 60 dakika arası bu üründe olduğu gibi bir cihaz sayesinde dik konuma getirilip ayakta dik konumlanması sağlanması yukarda sayılan ve ciddi sağlık sorunlarına neden olan sürekli oturmaya bağlı handikapları devre dışı bırakarak daha sağlıklı bir yaşam sürmenize neden olur.

  Teknik özellik ve ölçüler
  Motor kapasitesi 2 x 450 W
  Akü kapasitesi 2 x 55 Ah
  Maksimum hız 9,5 km/h
  Menzil 20 kilometre
  Dönüs yarıçapı 90 cm
  Uzunluk 113,5 cm
  Genişlik 62 cm
  Ağırlık 100 kilo
  Maksimum taşıma kapasitesi 120 kg ila 135 kg arası

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.