x

Blog

Fiyatı en ucuz 4 aktif tekerlekli sandalye modeli

13 Şubat 2022

Aktif tekerlekli sandalyeler fiyatlarının pahalı olmasıyla bilinir. Bu bilgi kısmende doğrudur. Zira aktif tekerlekli sandalyenin yapımında kullanılan titanyum, karbon fiber ve güçlendirilmiş alüminyum gibi özel metaller ve de bu metallerin zor bulunur olmasının yanısıra pahalı metaller olması nedeniyle kullanıldığı ürün olan aktif tekerlekli sandalyelerden doğal olarak ta pahalı ürünler olarak karşımıza çıkmakta.

Engelli Yürüteç Modelleri, Çeşitleri ve Kullanım Alanları

13 Şubat 2022

Yürümekte zorlanan kısmen yürüme yetisini kaybetmiş engelli çocuklar ve yetişkinler için birçok çeşidi ve kullanım alanı olan yürüteç modelleri vardır. Bu yürüme yardımcılarının kişilere fizyolojik ve psikolojik olarak bir dizi yararı bulunmaktadır. Hem engelli çocuklar hem yetişkinler bu yürüme yardımcıları sayesinde tek başına hareket etmenin verdiği bağımsızlık duygusu sayesinde kendilerine olan öz güvenleri artarken psikolojik olarak ta kendilerini çok daha iyi hissetmektedirler.

 

ENGELLİ ŞARJ İSTASYONLARI GENEL BAKIŞ

12 Şubat 2022

Öncelikle şarj istasyonları genel yapısı itibari ile üst tanıtım ya da şarj ekranı, makara sistemi, şarj cihaz çıkışları (talep halinde 220 V çıkışı) bulunmaktadır. Kullanıcılar için bu ürünlerde dikkat edilmesi gereken en önemli husus makara sistemlerini titiz ve dikkatli kullanmak ayrıca şarj giriş soketlerindeki sağlamlığı korumak olmalıdır.

En ucuz akülü tekerlekli sandalye modelleri hangileridir?

12 Şubat 2022

Mahallemizde bir engelli kardeşimiz için akülü sandalye satın alacağız. Daha önce akülü sandalye bağışı için valiliğe başvurduk bir sonuç çıkmadı. Sonrasında Müge anlıya başvurduk oradan da bir şey çıkmadı. Bizde mahallemizde bulunan 4-5 arkadaş birleşip engelli kardeşimiz akülü sandalye almak istedik.

 

En İyi Jel Akü Hangisidir?

12 Şubat 2022

İçinde yaşadığımız yüzyıl içerisinde keşfedilen jel aküler klasik manadaki kursun asit akülerle kıyaslanmayacak ölçüde uzun ömüre sahiptirler. En iyi jel akü hangisidir sorusunun yanıtına geçmeden önce jel akülerin tam olarak ne anlama geldiğine bakalım.

 

En İyi Ev Tipi Akülü Sandalye Modelleri

12 Şubat 2022

Akülü sandalye modelleri “ev tipi akülü sandalye ve dış mekan için akülü sandalye” olmak üzere kendi aralarında ikiye ayrılırlar. Gold Medikal olarak bu makalemizde sizlere ev içi kullanıma uygun en iyi 3 akülü tekerlekli sandalye modelinden bahsedeceğiz. Söz konusu ürün tanıtımlarına geçmeden önce sizlere bir ek bilgi daha yapmak isteriz;

En İyi 4 Ev Tipi Tekerlekli Sandalye Modeli

12 Şubat 2022

Ev tipi tekerlekli sandalye denilen manuel sandalye modelleri dış mekan yerine daha çok evde kullanılan, genellikle sadece refakatçi kullanımlı nadiren hem refakatçi hem kullanıcının sürüşüne imkan tanıyan tekerlekli sandalye modelleridir. Bu tipteki modellerin bir kısmında klozette bulunur. Daha bilinen adıyla ev tipi klozetli tekerlekli sandalye modelleridir.

En iyi 4 akülü sandalye modeli

12 Şubat 2022

Akülü sandalye engelli yurttaşların ayakları konumunda medikal ürünlerdir. Bu anlamda iyi bir akülü sandalye seçimi yapmak çok ama çok önemlidir. Piyasada onlarca marka, yüzlerce model akülü sandalye var. Kullanıcılar bu kadar çok çeşidin içinde kendileri için en uygun en doğru akülü sandalye modelini seçmekte zorlanabilir.

Comfort plus allure akülü sandalye incelemesi

12 Şubat 2022

Merhaba arkadaşlar. Bu teknoloji yazımızda sizle ile comfort plus allure marka model akülü tekerlekli sandalye incelmesini yapacağız.

Comfort plus allure marka akülü sandalyeyi diğer modellere göre ayıran onlarca özellik var. Gelin bunları sırasıyla inceleyelim

Basketbol sandalyesi ölçü alımı ve kalite standartları

12 Şubat 2022

Dayanıklılığın ve hafifliğin esas alındığı, aerodinamik yapılarıyla adeta kullanıcıyı sararak tek beden olmasını sağlayan, hız ve hırsı güç ve başarıya çeviren oyunların en önemli unsuru tabii ki SPORCU SANDALYELERİDİR!

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.