x
En Fazla Tercih Edilen Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri

En Fazla Tercih Edilen Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri

27 Ekim 2022

Merhaba değerli takipçilerimiz, bu yazımızda sizlere ülkemizde en fazla tercih edilen akülü sandalye modellerinden bahsedeceğiz. Ülkemizin sosyo – ekonomik durumu göz önüne alındığında kullanıcıların tercihlerini daha çok akülü tekerlekli sandalye alımında orta segment dediğimiz ürünlere yönlendiğini görmekteyiz. Bu anlamda öne çıkan Comfort Plus, wollex ve Poylin markalı ürünlerin kullanıcılar tarafından tercih edildiğini görmekteyiz.

İşte Engeli Bireylerin En Çok Satın Aldığı Modeller

WOLLEX W807 Katlanabilir Akülü Sandalye

Lityum batarya (akü) özelliğine sahip Wollex W807 katlanabilir akülü sandalye arayışı içinde olan kullanıcıların en çok tercih ettikleri modeller arasında yer almaktadır. Ürünün öne çıkan en büyük özelliği ise hafifliği. Ürünün boş ağırlığı 21 kilogramdır. Hafif oluşunun yanısıra son derece kolay ve pratik şekilde katlanabiliyor olması tercih nedenlerinden bir diğeridir.

Wollex WG-P110 Akülü Tekerlekli Sandalye

Listemizin ikinci sırasında ise yine aynı markanın bir başka modeli Wollex WG-P110 katlanabilir akülü sandalye modeli yer almaktadır. Bu modelde yine lityum pil özelliğine sahiptir. Lityum pil özelliğine sahip katlanabilir akülü sandalyelerin ilk tercih nedenleri katlama işlemi sırasında bataryaların sökülmesine gerek kalmamasıdır.

Wollex WG-P110 un bir diğer tercih edilme nedeni hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanıyor olmasıdır. Fiyat performans açısından kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Wollex W129 Ayağa Kaldıran Akülü Sandalye

Ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye modelleri içerisinde en uygun fiyata sahip Wollex W129 uygun fiyatının yanısıra son derece stabil ve güvenli şekilde ayağa kaldırma işlemini gerçekleştirmesi nedeniyle tercih edilmektedir. Ülkemizde uzun yıllardır satışı yapılan ve kullanıcılar tarafından tam not alana bu ürünü daha yakından incelemenizi tavsiye ederiz.

Akülü Sandalye Alırken Önceliğiniz İhtiyaçlarınız Olsun

Siz değerli takipçilerimize yukarda en fazla tercih edilen 3 modelden bahsettik. Ancak bu noktada şunu da belirtmek isteriz. Akülü tekerlekli sandalye kullanacak her engellinin engel durumu, beden kontrolü farklı olmaktadır. Bu nedenle akülü sandalye tercihinde bulunurken ilk önce engel durumunuzu sonrasında ise aracın kullanılacağı coğrafi konumu dikkate almanızı ve ona göre bir ürün almanızı tavsiye ederiz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.