x

Comfort Plus DM-73 Engelli Klozet Tutunma Barı

Ürün Kodu : DM-73
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Engelli Tutunma Barı

  Engelli tutunma barı Comfort Plus DM-73 ev içerisindeki klozette herhangi bir değişiklik yapmadan klozete yanaştırılıp kullanılan engelli wc tutunma barı modelidir. Yürümekte zorlanan engelliler, oturduğu yerden kalmak için destek gereksinimi duyan yaşlı, hasta ve engelli bireylerin tuvalet ihtiyaçlarını kendi başlarına karşılamasını amaçlayan Comfort Plus DM-73 tutunma barı portatif bir üründür.

  Ev içerisindeki klozete mimari dokuda herhangi bir değişiklik yapmadan kolayca yanaştırıp kullanıma hazır hale getirebilir, tutunma barını kullanmadığınız zaman katlayıp az yer kaplayacak şekilde muhafaza edebilirsiniz.

  Engelli WC Tutunma Barı Yükseklik Ayarı

  Engelli tutunma barı yüksekliği ürün üzerindeki vidalarla kolayca yapılabilir. Tutunma barının yükseklik ayarını herhangi bir anahtar kullanmadan kelebek videolarla kolayca ayarlayabilirsiniz. Muadil engelli tutunma barlarında çoğunlukla ürün banyo ve tuvalette duvarlara monte edilmesi gerekir. Buda mimari dokuda değişiklik yapacağından kurulum ve kullanımı zordur. Comfort plus DM-73 seyyar engelli tutunma barı olduğundan herhangi bir yere montajlamanıza gerek kalmaz.

  Engelli Tuvaleti Tutunma Barı

  Engelli kullanıma uygun olmayan tuvaletler Comfort Plus DM-73 ile sorun olmaktan çıkıyor. Ürün seyyar tutunma barı olduğundan kolayca katlayıp, yanınızda götürebilir, size uygun olmayan tuvaletlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün katlanabilir özelliğe sahip olduğundan taşıması son derece kolaydır.

  Yaşlı Hasta Tuvalet Tutunma Barı

  Ürünü sadece engelli yurttaşlar değil, oturduğu yerden kalkmakta zorlanan veya oturduğu yerden kalkmak için desteğe ihtiyaç duyan yaşlı ve hasta bireylerde kullanabilir. Kolçak yüksekliğini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. El tutamaç yerleri yumuşak yapıdadır ve kaymaz özelliğe sahiptir.

  Ürünün toplam ağırlığı sadece 5,9 kilogramdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.