İnvacare Zephyr Safir Akülü Sandalye

Ürün Kodu : invacare12
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Konfor herkesin hakkı!

  Dünyanın en iyi akülü sandalyelerinden biri olarak gösterilen İnvacare Zephyr safir marka akülü sandalye akülü sandalyelerin Mercedes’i olarak bilinir. Akülü sandalyenin teknik özelliklerine geçmeden önce elinize çayınızı veya kahvenizi alarak Zephyr safir’in maharetlerinin gösterildiği kısa videomuza bir göz atın.

  Neden Dünyanın En İyi Akülü Sandalyesi?

  Abartısız, yatağınızdaki konforu İnvancare Zephyr’in üzerindeyken iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Ve hatta daha ileri gidip şunu söylüyoruz. Yatağınızda bulamayacağınız konfor ve rahatlığı İnvancare Zephyr akülü sandalyenin üzerin deyken bulacaksınız.

  Nasıl?

  Çoğu engelli hareket kısıtlılığı çeker. (Bacakları hareket ettirememek, beli hareket ettirememek vb gibi) Ve hatta fizyoterapistler engelli ve hasta kişilerin kan dolaşımın gerçekleşmesi için bacak hareketi bel hareketi gibi engelli ve hasta kişilere bir başkasından yardım alarak bu hareketleri yapmalarını öğütler. Tamda bu noktada bahsi geçen akülü sandalye bir başkasından yardım almadan joistiğinde (kumanda) bulunan düğmeler sayesindesize tüm bu hareketleri yapma fırsatı sağlar.

  Tek başına hareketetmenin özgürlüğü!

  Ev içerisinde, veya bir alışveriş merkezinde yüksekte bulunan bir nesneyi ulaşmak istediğinizde tek tuşla yükselen koltuk size bağımsız hareket etme hissini yaşatacaktır. Oturmaktan yorgun düştüğünüzde dinlenmekiçin kanepe veya yatağınıza uzanmadan akülü sandalyenizin üzerindeyken koltuğu yatırarak dinlenme imkanı.

  İster Evde İsterDışarda Kullanın!

  Çoğu akülü sandalye ya iç mekan veya dış mekan için uygunken bu akülü sandalyeyi rahatlıkla hem iç mekanlarda (ev, alışveriş merkezi,restoran vb gibi) hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde bozuk ve engebeli yollarda sarsıntıyı size hissettirmez, yüksek manevra kabiliyeti dar alanlarda rahatça manevra yapabilme imkanı sağlar, ve en önemlisi 800 Watt’lık güçlü motoru sayesinde zorlu yol şartları,yüksek kaldırım ve dik rampaları rahatça çıkmanıza imkan sağlar


  Akülü Sandalyenin Diğer Teknik Özellikleri

  Hız: 13 Kilometre
  Sırt manuel yatar
  Lift koltuk motorlu
  Tift koltuk motorlu
  Ayaklıklar ayrı ayrı hareket eder
  Sinyalizasyon Trafik gece seyir sistemi Sinyalizasyon
  Ortopedik koltuk Ortopedik sırtlık Arazi uyumlu süspansiyon
  12 v 80 ah alman malı deep cycle jel aküler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.