x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Jetty


Ekonomik fiyatlı akülü ve katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modelleri ile Jetty, tüm engellilerin ihtiyacına özel akülü sandalye modelleri üretiyor. Hem uygun fiyatlı hem de donanımlı Jetty akülü sandalyeleri, iç ve dış mekânlarda kullanıma uygun modeller olarak tercih ediliyor.

Yürüme işlevinin zor veya imkânsız olduğu durumlarda hayatı kolaylaştıran akülü sandalyeler, kullanıcının hareketli ve bağımsız olmasını sağlayan ürünlerdir. Sağlamlığı, şık tasarımı, işlevselliği, konforu ve güvenli oluşu ile Jetty akülü sandalyeler çok beğeniliyor. Son teknoloji akülü tekerlekli sandalye çeşitleri ile Jetty, bütçeleri zorlamadan engellilerin hayallerindeki tekerlekli sandalyeye kavuşmasını sağlıyor.

jetty-akulu-tekerlekli-sandalye-modelleri-fiyatlari.jpg (36 KB)

Jetty Akülü Tekerlekli Sandalye


Akülü tekerlekli sandalye çeşitleri ile popüler olan Jetty, standart ve katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modelleri sunan kaliteli ve güvenilir bir markadır. Ekonomik fiyatlı akülü sandalye modellerinden olan jetty jt-099 akülü tekerlekli sandalye, ekonomik oluşu yanında katlanabilir özelliği ile tercih edilmektedir. İç ve dış mekânlarda kullanıma uygun olup, çıkarılabilir ayaklıkları ve hareketli kolçakları ile işlevseldir. Kolayca katlanmakta, taşınması ve depolanması kolay bir ürün olmanın yanında pratik kullanımı ile tercih edilmektedir. Akülerin yanlarda oluşu, dar alanlardaki manevra kabiliyeti, manuel ve otomatik kullanıma uygunluğu ile birçok avantaja sahiptir.

Katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modellerinden olan jetty jt-100 katlanabilir akülü tekerlekli sandalye ve Jetty JT-110 akülü tekerlekli sandalyeler, hareketli kolçakları ile hasta transferinin kolay bir şekilde sağlandığı ürünlerdir. Tüm modellerde Jetty akülü tekerlekli sandalye kurulumu kolay olup akü şarj edildikten sonra hemen kullanılabilir.

Lityum pilli bir model olan Jetty JT-311 akülü tekerlekli sandalye, uzun ömürlü pili, 28 kg ürün ağırlığı ve 120 kg taşıma kapasitesi ile hem hafif hem de sağlam ve konforlu bir tekerlekli sandalye modelidir. Tek hamlede katlanıp açılabilen bir model olarak tercih edilmekte, taşıması ve küçük alanlarda depolanabilmesi kolay bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Aküleri çıkarmaya gerek kalmadan katlanan Jetty JT-311 hafif katlanabilir akülü sandalye, hafif akülü tekerlekli sandalye modeli olup baş ve boyun desteği ile iyi bir yol arkadaşıdır.

Üst düzey performansı ile Jetty JT-W111A katlanabilir akülü tekerlekli sandalye, ekstra güçlendirilmiş gövdesi ile Jetty JT-201 akülü tekerlekli sandalye ve güçlü motoru ile Jetty JT-101 akülü tekerlekli sandalye modelleri de bulunan Jetty, aradığınız akülü tekerlekli sandalyeyi bulacağınız kurumsal bir firmadır.


Jetty Akülü Sandalye Fiyatları


Akülü tekerlekli sandalye için fazla bir bütçesi olmayanların tercih ettiği bir marka olan Jetty, ekonomik ürünleri ile engellilerin imdadına yetişiyor. Ucuz katlanabilir sandalye modeli olan Jetty JT-099 başta olmak üzere, tüm akülü ve katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modellerini en uygun fiyatlarla sunuyor. Standart ve katlanabilir Jetty akülü tekerlekli sandalye fiyatları modeline göre değişiklik gösteriyor.

Piyasada onlarca marka ve modelde akülü tekerlekli sandalye modelinin bulunduğu günümüzde jetty, uygun fiyatlı akülü ve uygun fiyatlı katlanabilir akülü tekerlekli sandalye çeşitleri ile engellilere hareket özgürlüğünü geri veriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.