x

Katlanan Akülü Sandalye Nevtus R150

Ürün Kodu : n150
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Nevtus R150 Akülü Sandalye

  Nevtus 150 model katlanabilir akülü sandalyeyi, diğer katlanabilen akülü sandalyelerden ayıran en büyük özellik, R150 nin ön ve arka tekerlerin büyük olması nedeniyle dış mekanda rahat kullanım sağlamasıdır.

  Nevtus R150 harici katlanabilen akülü sandalyelerin hemen hemen tamamının ön ve arka tekerlerin çok ufak olması nedeniyle dış mekanlarda rahat bir kullanım imkanı sunmazlar. Kullanıcıların katlanabilen akülü sandalye lere dair en büyük şikayeti de bu yöndedir. Gold Medikal olarak kullanıcılarımızdan gelen bu geri dönüş ve istek doğrultusunda hem iç mekanlarda hemde dış mekanlarda yüksek performans gösteren Nevtus R150 model akülü sandalyeyi siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

  ÜRÜN TANITIM VİDEOSU:
  Nevtus R150 Katlanabilir Akülü Sandalye Özellikleri  Çift yönlü transfer kolaylığı: Sırtlığın kırılma özelliği ve katlanabilen şasi sayesinde akülü sandalyenizi her marka aracın – otomobil bagajına rahatlıkla koyabilir, sığdırabilirsiniz.

  Şasenin Alüminyumdan imal edilmiş olması sandalyeye ultra hafiflik sağlar.

  Bu hafiflik hem aracın transferinde kullanıcıya kolaylık sağlar hemde  akülü sandalyenin akülerinin geç bitmesine neden olur.

  Kol koyma yerlerinin (kolçaklar) arkaya doğru katlanması özelliği akülü sandalye kullanıcısına transfer kolaylığı sağlar.

  Tekerlerin büyük oluşu, kısmen bozuk yol şartlarında ve kasis engelini aşmakta kolaylık sağlar. 340 x 2W gücündeki elektromanyetik motor standart akülü sandalyelerin verimini almanıza neden olur.

  32 Amper gücündeki 2 akü sayesinde uzun süre yol gidebilme özelliği. 5 AH lik şarj cihazı sayesinde kısa sürede şarj dolumu sağlanır.

  Özelleştiren parçalar: Kolçakların yüksekliği, alçaklığı kişinin isteği doğrultusunda ayarlanır. Çıkarılabilen ayak koyma yerleri. Ayaklık yüksekliğinin ayarlanabilir olması ve Joystick üzerinde bulunan USB girişi sayesinde cep telefonu, tablet vb. gibi cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

  Yukardaki resimde de gördüğünüz gibi sandalyeyi katlanma esnasında iki parçaya ayrılıyor. Temel gövde ve aküler. Bu sayede size çok kolay ve pratik bir katlanma imkânı sağlar.

  İlgili ürün 2 yıl (24 ay) üretici firma garantisindedir. Gold Medikal den satın aldığınız her türlü ürünün garanti süresi içinde arızalanması halinde müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimiz size her türlü yardımı yapacaktır.
   
  Nevtus R150 Teknik Özellikler

      Motor gücü: 340x2 watt
      Ön teker ölçüsü: 9
      Arka teker ölçüsü: 14
      Dolgu teker:
      Maksimum taşıma kapasitesi: 120 kg
      Aküyle birlikte toplam ağırlık: 64 kg
      Akü olmadan toplam ağırlık: 42
      Oturma genişliği: 45 cm
      USB bağlantı özelliği
      Çift makaslı alüminyum şasi
      Gergi ayarlı sırtlık
      Katlanabilir sırtlık
      Yüksekliği ayarlanabilir kolçaklar
      Yüksekliği ayarlanabilir ve çıkartılabilir ayaklıklar
      Sökülüp yıkanabilir döşeme grubu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.