x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

QUICKIE


Manuel tekerlekli sandalyeleri alternatiflerine göre çok daha hafif olan QUICKIE, yüksek performanslı ve kolay taşınan tekerlekli sandalye çeşitleri ile popüler bir markadır. Manuel tekerlekli sandalye modelleri yanında akülü tekerlekli sandalye çeşitleri ile de beğenilen bir marka olup, sektörde 30 yılı aşkın süredir hizmet sunan bir firmadır. Engellilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürettiği tekerlekli sandalye çeşitleri, kullanıcıların ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiş çok özellikli ürünlerdir.

Kişiye özel çözümler üretmeyi kendine ilke edinmiş bir marka olan QUICKIE, engellileri dinleyerek daha aktif bir yaşam için onların ihtiyaçlarını en etkili şekilde karşılayan manuel ve akülü tekerlekli sandalye modelleri tasarlamıştır. Son teknoloji tekerlekli sandalye çeşitlerini kullanıcılarla buluşturmuş, kişisel yaklaşımla ürettiği ürünlerle daima müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

QUICKIE Tekerlekli Sandalye

quckie-tekerlekli-sandalye.jpg (85 KB)
Terapist, ortopedi teknisyenleri ve uzmanlarla işbirliği yaparak profesyonel çözümler sunan QUICKIE, sürüş performansı mükemmel manuel tekerlekli sandalyeler üreten bir markadır. Zorlu dayanıklılık testlerinden geçen, bakımı kolay, kullanımı en az güçle gerçekleşen, kaliteli ve uzun ömürlü QUICKIE Tekerlekli Sandalye modelleri kullanıcıların istediği tüm özelliklere sahip ürünlerdir. Özellikle aktif yaşama kolay ayak uydurmak isteyen engelliler için ürettiği Quickie Helyum aktif tekerlekli sandalye, sadece 6,8 kg ağırlığında olup 125 kg taşıma kapasitesine sahiptir. 32-46 cm oturma yeri genişliği ile kullanıcının vücut ölçülerine göre kişiselleştirilmekte, birçok renk seçeneği ile her zevke hitap etmektedir. Ultra hafif, ayarlanabilir ağırlık merkezli, ayarlanabilir oturma yeri genişliği ve derinliği, ayarlanabilir sırt açısı, ayarlanabilir ve çıkarılabilir ayaklıkları ile konforlu ve güvenli bir tekerlekli sandalye modelidir.

En popüler ürünlerinden olan Quickie Life R aktif tekerlekli sandalye, katlanabilir ve kişiselleştirilebilir özellikleri ile mükemmeldir. Renk ve beden seçenekleri yanında her kullanıcıya özel ayarlanabilir özellikleri ile üst düzey konforlu ve güvenlidir. Dolgu tekerlekleri ile keyifli bir sürüş hedeflenmiş, kaliteli oturma minderi ve sırt şiltesi ile hissedilen rahatlık üst düzeye çıkarılmıştır. 36-50 cm oturma yeri genişliği, 10,7 kg ürün ağırlığı ve 125 kg taşıma kapasitesine sahip olan ürün, sırt bölgesi öne doğru katlanan taşınması ve depolanması kolay bir tekerlekli sandalye modelidir.

Kullanıcı transferinin hem kolay hem de pratik olduğu Quickie tekerlekli sandalye modelleri kullanıcıyı yormayan ve sürüş sırasında enerji tasarrufu sağlayan en gözde tekerlekli sandalye modelleridir.


QUICKIE Aktif Tekerlekli Sandalye


Engelliler için yaşamda aktif bir şekilde yer almak, dilediği gibi hareket edip gezip dolaşmak son derece önemlidir. Doğuştan veya sonradan yürüme engelli olan kullanıcıların hayatını kolaylaştıran ve kimseye ihtiyaç duymadan aktif bir yaşam sürmesini sağlayan Quickie aktif tekerlekli sandalye modelleri, kişinin en az eforla en çok mesafe kat edeceği son teknoloji ürünlerdir. Tasarım olarak büyük tekerlekli olan ve en az güçle rahat şekilde yol almayı sağlayan ürünlere sahip Quickie markası; konforlu, ekstra hızlı ve manevra kabiliyeti yüksek aktif tekerlekli sandalye çeşitleri ile liderdir.

Hafifliği ile kolay hareket ettirilen Quickie Neon aktif tekerlekli sandalye, 140 kg taşıma kapasitesine sahip manuel bir aktif tekerlekli sandalyedir. Katlanabilir gövdesi ile kolay taşınıp depolanan Quickie Neon, sadece 11,9 kg ağırlığında olup farklı renk seçenekleri bulunan bir üründür. Oturma yeri yüksekliği, genişliği ve derinliği ayarlanabilmekte, ağırlık merkezi ve sırtlık açısı kişiselleştirilebilmektedir. Sektörde en geniş ürün yelpazesi ve olasılıkları ile Quickie, kullanıcılara yaşamak istediği aktif hayatı sunuyor.

Katlanabilir ultra hafif bir tekerlekli sandalye modeli olan Quickie Xenon, sadece 8,8 kg ağırlığında bir aktif tekerlekli sandalyedir. Oturma yeri genişliği 32-46 cm olup derinliği, yüksekliği ve genişliği kişiye göre ayarlanabilmektedir. Kullanıcı ile en iyi uyumu sağlayan model şık tasarımlı, konforlu ve güvenli bir tekerlekli sandalye olarak beğenilmektedir.


QUICKIE Akülü Tekerlekli Sandalye


Kısmen ya da tamamen yürüme engelli olan ve manuel tekerlekli sandalye kullanımında zorluk yaşayanlara özel üretilen Quickie akülü tekerlekli sandalye modelleri, kolçaklardan birinde konumlandırılan kumanda ile hareket eden son teknoloji tekerlekli sandalye modelleridir. Basit hareketlerle kumanda edilen joystick sayesinde kullanıcı sağa-sola, ileri-geri kolayca hareket edebilmekte, istediği hızla giderek daha fazla mesafe kat edebilmektedir.

Katlanabilir bir akülü tekerlekli sandalye modeli olan Quickie F35 R2 modeli, iç ve dış mekânlarda kullanılabilen katlanabilir gövdeli pratik bir üründür. Aküleri çıkarılarak katlanan ve taşınıp depolanması kolay olan modelin kolçakları hareketli olup hasta transferi kolay bir şekilde gerçekleşir. Saatte 6 km hızla gidebilen Quickie F35 R2, 25 km erim mesafesi ile uzun geziler sunan bir akülü tekerlekli sandalyedir. Manevra kabiliyeti, sağlam, konforlu ve güvenli gövdesi, kullanıcıya özel ayarlanabilirliği ile tercih edilmektedir.

Quickie Rumba katlanabilir akülü tekerlekli sandalye, 30 km erim mesafesi ile dikkat çekmektedir. Farklı renk seçenekleri olan ürünün kolay katlanıyor olması ve taşımada-depolamada sorun çıkarmaması en önemli özelliklerinden biridir. Benzersiz bir sürüş deneyimi sunan Quickie akülü tekerlekli sandalyeler, güvenilir ve güçlü motoru, zorlu arazilerde gösterdiği yüksek performansı, dar ve kompakt alanlarda manevra kabiliyeti ile en gözde akülü tekerlekli sandalye modelleri arasındadır.

Modeline göre Quickie tekerlekli sandalye fiyatları değişmekte olup, fiyatlarla ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.