x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Comfort Plus DM-70 Klozete Uyumlu Banyo Tuvalet Sandalyesi

  DM-70 Klozet uyumlu tekerlekli sandalye modelidir. DM-70 i ister portatif lazımlığı ile birlikte kullanabilir, isterseniz lazımlığı çıkartıp ev içerisinde klozete yanaştırarak kullanabilirsiniz. Son derece pratik kullanımı engelli tuvalet sandalyemiz, kolay çıkartılıp takılan yumuşak silikon sırtlığı ve oturma minderi ile kullanıcı konforunu ön plana çıkartır.

  Engelli Tuvalet Sandalyesi Comfort Plus DM-70 Özellikleri ve Kullanımı

  Oturma alanındaki yumuşak silikon oturma minderi çıkartıldıktan sonra ürünümüz ortası delik sandalye şeklini alır. Hasta, engelli, yaşlı kişi oturma minderi çıkartıldıktan sonra sandalyeye oturur ihtiyacını oturma alanın alt kısmında bulunan lazımlığa giderir. Lazımlık pratik şekilde çıkartılıp temizlenir.

  İkinci kullanım şekli ise sandalyenin lazımlığı çıkartılır sandalye gerisin geriye ev içerisindeki klozete yanaştırılır ve kişi tuvalet ihtiyacını giderir.

  Ayak koyma yerleri içe doğru katlanabilir ve ön tekerler fren sistemine sahiptir. Pratik şekilde katlanır ve katlandığında çok küçük boyutlara gelerek her türlü aracın bagajına rahatlıkla sığabilir.

  Toplam ağırlığı sadece 9,4 kilogramdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.