x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Clou 9.500 model katlanabilir akülü sandalye modelimiz, muadili olan katlanan akülü sandalyelere göre çok daha kolay ve pratik katlanma özelliğine sahiptir. Meyra Clou’nun dizaynında aküler arka kısımda görünür ve refakatçinin kolayca ulaşabileceği bir alana yerleştirilmiştir. Refakatçi arka kısımda bulunan akülere kolayca ulaşarak akülerin orta bölmesinde bulunan kemerden tutarak aküleri kolayca çıkarıp sonrasında tek hamlede sandalyeyi katlayabilir.

  Clou 9.500 in ayaklık kısımları da tamamen çıkartılabilir özelliktedir.  Katlanıp ayaklıklar çıkartıldıktan sonra boyutları oldukça küçülen Clou hemen hemen tüm araçların bagajına sığacak boyutlara gelir.

  Meyra Clou katlanabilen akülü sandalyeyi benzer katlanır akülü sandalyelerden bir diğer özellik ise dış mekan kullanımda gösterdiği yüksek verimdir. Yapıları gereği katlanır akülü sandalyeler dış mekanlarda yetersiz kalırken Clou katlanır sandalyelerdeki bu dezavantajı ortadan kaldırmış görülüyor. Hatta clou bu konuda o kadar gelişmiştrirki 12 dereceye kadar olan eğimleri hiç zorlanmadan çıkabilir.

  Not: Aşağıdaki videoda sandalyenin dış mekan performansını ve katlanma işlemini izleyebilirsiniz.

  Clou 9500 yukarda sayılan özelliklerinin yanısıra istendiğinde motorlar devreden çıkartılarak refakatçinin itme moduna getirilebilir.

  Teknik Veriler

  Hız: 6 kilometre

  Motor gücü: 2x180 w

  Maksimum kullanıcı ağırlığı: 120 kilo

  Dolu akü ile menzil: 35 kilometre

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.