x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Ormesa grillo walker, inovatif düşünceyle yapılmış 4 farklı boyu olan yetişkin ve engelli çocuk yürüteç modelidir. İlk boyutu mini boy olan yürütecimiz, 6 yaşa kadar uygun olup 6 yaş üstü çocuklar için, S ve M boyutu varken, yetişkinler içinse L (büyük boy) boyutu bulunur.

  GRİLLO ENGELLİ ÇOCUK ve YETİŞKİN YÜRÜTECİ NE İŞE YARAR?

  Doğuştan yada sonra oluşan nedenlerden dolayı, hareket kabiliyeti kısıtlı kişilerin hareket kabiliyeti kolaylaştırmak ve mümkün olduğunca fazla bağımsızlık teşvik etmek için tasarlanmış yürüteç walker modelidir.

  Grillo sadece hareket kolaylaştırmak için değil, aynı zamanda iyi bir egzersiz ve kas koruyucu, güçlendirici olan rehabilitasyon ürünüdür.

  Grillo Walker Çocuğunuzla Büyür

  Her boyun kendi içerisinde çocuk büyüdükçe çocuğun beden ölçülerine göre ayarlanabilme ve uyarlanabilme özelliği vardır.

  Grillo walker’in tüm boyutların da gövde kontrolü tam sağlanır. Pratik bir tutamak ve kol sistemi sayesinde, temel ve ek anatomik destekler, alet gerektirmeden basit ve hızlı bir şekilde ayarlanabilir, takılabilir ve çıkarılabilir.

  Ürünün katlanabilme özelliği sayesinde walker’i kullanmadığınız zaman kolayca depolayabilir veya araç bagajına koyarak yanınızda götürebilirsiniz.

  Benzer walker – yürüteç modellerine göre çok daha gelişmiş özelliklere sahip grillo, sizi, çocuğunuzu sosyal hayata çok daha iyi adapte ederken, aynı zamanda (çocukların) sağlıklı gelişimi, yetişkinlerin ise kas kaybını önleyen bir cihazdır. Grillo varsa engel yok….

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.