• Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Juditta, uzun süre yatalak veya kısmen yatalak hastalar ve ağır engelliler (ALS vb. gibi)  için tasarlanmış baş boyun desteği olan sırt yatar özelliği olan tekerlekli sandalye modelidir.

  Mükemmel koltuk ergonomisi: Oturma sistemi, basınç yaralarını önlemek için tasarlanmış özel bir oturma sistemine sahiptir. Özellikle ağır engelli ve yatalak hastalarda oluşabilecek bası (yumuşak doku zedelenmesi) ormesa Juditta’nın eğimli koltuk özelliği sayesinde oturma bölgesine gelen basıncı azaltarak yara oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.

  Juditta'nın ergonomik tasarımı, koltuğun kullanıcıya uyması anlamına gelir - basıncı azaltır ve yeniden dağıtır, bu da daha uzun rahat oturma seansları anlamına gelir. Sırtlık, uygun gövde hizalamasını destekler ve omurga üzerinde sıfır basınç oluşturur.

  Kaydırma, yükseklik ve açı ayarlı bacak desteği ile transferler kolaydır. Juditta'nın koltuk başlığı, bacak destekleri, kol yüksekliği, oturma açısı, koltuk yüksekliği, koltuk uzunluğu, bacak açısı ve bacak uzunluğu ayarlanabilir.

  Koltuk ve arkalık, nefes alabilen ve kaymaz bir malzeme ile kaplanmıştır. Kafalık, kapalı hücreli özel bir antibakteriyel malzemeden yapılmıştır- harici kimyasal maddelere karşı oldukça dirençlidir…

  Tilt (yatıralabilir) koltuk ve açı ayarı yapılan ayaklıklar. Ormesa Juditta Tilt fonksiyonu çok özel bir mekanizma ile ve çok basit ve kolay şekilde çalışır. Oturma koltuğunun altında bulunan pistonlar sayesinde, juditta’nın arka kısmını çok rahat bir şekilde arkaya doğru yatırabilir, ayaklıkları yukarı veya aşağı ayarlayabilirsiniz. Bu özellikler hastanın sandalye üzerindeyken yatak pozisyona geçmesine ve dinlenmesine imkan tanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.