• Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Engelli ve yürüme zorluğu çeken bireyleri, soyunma kabininden havuz kenarına ve havuz içerisine girmesini sağlayan portatif havuz asansörü otel havuzları, kaplıcalar vb. gibi alanlarda kullanımı son derece uygun bir üründür. Ürün portatif olduğundan havuz kenarında yer kesmez.

  Güvenlik açısından son derece korunaklı bir sisteme sahiptir. Acil durum butonu, suya dayanıklı kumanda sistemine sahiptir.

  Teker yapıları ıslak zemine uygun olduğundan kayma olmaz. Strok boyu 12500 mm olan ürünün 610 mm su üstü, 640 mm su içi boyutu vardır.

  Havuz asansörü su içi ve su üstü mesafe ayarı kullanıcının isteğine göre ayarlanabilir. + - 100 mm şeklinde.

  Ön tekerlerin arkasında vakum özelliğine sahip acil durum stoperleri bulunur. Refakatçinin cihazı havuz kenarına fazla yaklaştırması sonucu ön tekerlekler havuza düşse de cihaz bu vakumlu stoperlerin üzerine oturarak olası kazaları engeller.

  Arka tekerleri fren mekanizmasına sahiptir. Bu sayede cihaz lifting işlemi yaparken daha stabil kalması sağlanır ve olası kazaların önüne geçilir.

  Toplam ağırlığı 20 kilogram olan cihazın, taşıma kapasitesi ise 135 kilogramdır. Kişiye havuza indirme süresi 45 saniye, havuzdan çıkış süresi ise 55 saniyedir.

  ÜRÜN VİDEOSU

  Engelli havuz asansörü sayesinde engelli yurttaşlar iyi bir tatilin olmazsa olmazı havuz keyfini doya doya yaşarlar. Engelsiz tatil keyfi herkezin hakkı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.