Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Rastgele

Poylin


Sektörde 20 yıllık perakende ve üretim tecrübesi olan Poylin, müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayan kaliteli ve uygun fiyatlı tekerlekli sandalye modelleri olan bir markadır. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak hizmet sunmakta, TSE ve CE belgeleri yanında Amerikan standardı FDA belgeli ürünleri ile Türkiye’de ve tüm dünyada engellilere kaliteli bir yaşam sunmaktadır.

Medikal sektörde geliştirdiği ürünlerle engelliler için profesyonel çözümler üreten Poylin; insan sağlığı, mutluluğu ve kaliteli bir yaşam standardı için hizmet sunan popüler bir markadır. Poylin; tekerlekli ve akülü tekerlekli sandalyeler yanında engelli puseti, engelli yürüteçleri, banyo-tuvalet sandalyesi ve motorlu hasta yatakları ile her yaş grubunda hasta ve engellilerin hayatına dokunuyor.


Poylin Akülü Tekerlekli Sandalye

poylin-akulu-sandalye-p200e-k.jpeg (26 KB)

Kullanım olarak son derece rahat ve pratik bir ürün olan Poylin akülü tekerlekli sandalye, her engelliye özel çeşitleri ile kullanımda büyük fark yaratıyor. Ultra hafif, lityum pilli, katlanabilir, arazi tipi ve ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye modelleri, kalitesi ve konforlu sürüşü ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Katlanabilir akülü çocuk sandalye modellerinden biri olan Poylin P200C; 4 farklı renk seçeneği, 120 kg taşıma kapasitesi, elektromanyetik fren sistemi ve 2 x 250W gücünde motora sahip sağlam ve güvenli bir akülü tekerlekli sandalye çeşididir. Katlanabilir bir akülü tekerlekli sandalye modeli olup taşınması ve depolanması kolaydır. Hareketli kolçakları, çıkarılabilir ayaklıkları, 12 km erim mesafesi, ayarlanabilir emniyet kemeri, konforlu sırt şiltesi ve minderi ile teknik ve donanım özellikleri üst düzeydir.

İç ve dış mekânlarda kullanıma uygun olan Poylin P200, 2 x 340W gücünde motorları, 2 x 33 AH aküleri, dolgu ön ve arka tekerlekleri, 180 derece sırt yatar-ayak kalkar özelliği ile güçlü ve konforlu bir akülü tekerlekli sandalyedir. Katlanabilir bir akülü tekerlekli sandalye modeli olup, 150 kg taşıma kapasitesindedir. Çift makas sistemi ile dayanıklılığı daha da arttırılan Poylin P200, sırt yatar-ayak kalkar ve katlanabilir akülü tekerlekli sandalye olarak çok tercihe dilmektedir.

Arazi tipi bir akülü tekerlekli sandalye modeli olan Poylin P268, kullanıcının en konforlu ve en güvenli şekilde sürüş deneyimi yaşadığı profesyonel bir tasarıma sahiptir. 2 x 450W motorları, 2 x 55AH aküleri ile 40 km mesafe gidebilir, engebeli arazileri sarsıntı hissetmeden aşabilirsiniz. Kaptan koltuk özelliğinde olan Poylin P268; süspansiyon sistemi, sırt yatar özelliği, ayarlanabilir emniyet kemeri, hareketli kolçakları ve anti-tipper tekerlekleri ile hem güvenli hem de konforludur.

Ekonomik bir katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modeli olan Poylin P200E ile saatte 6 km hızla hareket edebilir, elektromanyetik fren sistemi ile dilediğiniz zaman durabilirsiniz. Ultra hafif akülü tekerlekli sandalye modelleri olan Poylin P206 ve P207, katlanarak taşınması ve depolanması kolay ürünlerdir. Elektromanyetik fren sistemi, hareketli kolçakları, ayarlanabilir ayaklıkları, gerginliği ve yüksekliği ayarlanabilir sırt bölgesi ile hem güvenli hem de konforlu modellerdir. İç ve dış mekânlarda kullanıma uygun olan Poylin P206 ve P207, hafif oluşu ve katlanabilir özelliği ile çok beğenilen akülü tekerlekli sandalye modelleridir.

Lityum pilli ve ultra hafif akülü tekerlekli sandalye modelleri olan Poylin P208 ve P209, katlandığında küçük bir bavul şekline dönen ve anti-tipper tekerlekleri ile bavul gibi kolayca taşınan modellerdir. Lityum pilli oluşu ile uzun mesafeler kat etmek isteyenlerin tercihidir. Ultra güçlü bir akülü tekerlekli sandalye modeli olan Poylin P278 akülü tekerlekli sandalye, arazi tipi akülü tekerlekli sandalye modeli olup zorlu arazilerde güvenle yol alabileceğiniz bir modeldir. Kaptan koltuklu, 2 x 600W güçlü motorlu, 6 adet süspansiyon sistemli, sırt yatar özellikli ve kişiselleştirilen ayarlanabilir özellikleri ile adeta kişiye özel bir üretimdir.

Ultra lüks bir tekerlekli sandalye modeli olan Poylin P301, ayağa kaldıran bir akülü tekerlekli sandalyedir. Kas ve iskelet sistemi için son derece önemli olan ayağa kalkar özelliği sayesinde hem kas-iskelet, sindirim ve dolaşım sisteminin sağlıklı olmasını hem de kullanıcının kimsenin yardımını beklemeksizin yüksekteki nesnelere ulaşmasını sağlar. Sırt yatar ve ayak kalkar özelliği ile kullanıcı yatar pozisyonda dinlenebilir ve dilediği zaman ayağa kalkarak ayakta da vakit geçirebilir. Hem sağlık, hem işlevsellik hem de özgüven olarak sunduğu büyük avantajlarla Poylin P278, ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye modeli olarak övgüleri hak etmektedir.

Modeline ve teknik özelliklerine göre Poylin akülü tekerlekli sandalye fiyatları değişmektedir.


Poylin Tekerlekli Sandalye
poylin-tekerlekli-sandalye.jpg

Manuel tekerlekli sandalye çeşitleri ile kullanıcı ve refakatçilerin büyük beğenisini toplayan Poylin, birbirinden şık tasarımlı ve kaliteli ürünlere sahiptir. Manuel tekerlekli sandalye modeli olan Poylin P111, iç ve dış mekânlarda kullanılan refakatçi kullanımına uygun bir modeldir. Son derece dayanıklı olup, hareketli kolçakları ve ayarlanabilir ayaklıkları ile işlevseldir. Çalışma masası ve yemek masası gibi yüzeylere kolayca yaklaşmayı sağlamanın yanında hasta transferinin pratik bir şekilde gerçekleştiği modeldir. Çelik gövdesi, 120 kg taşıma kapasitesi, katlanabilir sırt kısmı, bas-çıkar arka tekerlekleri ve anti-bakteriyel döşemesi ile konforlu ve güvenlidir.

Büyük beden bir manuel tekerlekli sandalye modeli olan Poylin P114, 50 ve 55 cm oturma yeri genişliği ile farklı seçenekler sunar. Refakatçi kullanımına uygun olup, iç ve dış mekânlarda hasta ve engellilerin güvenle hareket etmesini sağlar. Farklı oturma yeri genişlikleri ile Poylin P120, çelik şaseli ve katlanabilir bir manuel tekerlekli sandalye modelidir. Hareketli kolçakları aynı zamanda çıkarılabilmekte, bas-çıkar arka tekerlekleri ve çıkarılabilir ayaklıkları ile katlandığında taşınması ve depolanması kolay hale gelmektedir.

Multifonksiyonel tekerlekli sandalye modelleri olan Poylin P130 ve P140; baş-boyun desteği, hareketli kolçakları, sırt yatar-ayak kalkar özellikleri, ayarlanabilir sırt eğimi, güvenli ve konforlu oluşu ile üst düzey manuel tekerlekli sandalye modelleridir.

Refakatçi tekerlekli sandalye modelleri olan Poylin P805,806 ve 807, tekerlekli sandalyeyi kendi başına kullanamayan hasta, yaşlı ve engelliler içindir. Taşıma ve depolaması kolay olan ürünler, ev ve rehabilitasyon merkezi gibi alanlarda ve dış mekanlarda hasta, yaşlı ve engellilerin refakatçi eşliğinde bir yerden bir yere hareket etmesini sağlar. Katlanabilir şasesi, sırt kırma özelliği, ayarlanabilir ayaklıkları, baldır desteği ve konforlu döşemesi ile fonksiyonel ve kaliteli modellerdir.


Poylin Banyo Tuvalet Sandalyesi

Engelli, hasta ve yaşlıların banyo-tuvalet ihtiyacının giderilmesinde kullanılan Poylin banyo tuvalet sandalyesi, birçok farklı tasarımlarda sunulan bir tekerlekli sandalye modelidir. Deri döşemeli bir tuvalet sandalyesi olan Poylin P607, iç ve dış mekânlarda kullanıma uygun bir üründür. 120 kg taşıma kapasitesine sahip olup, katlanabilir çelik gövdesi ile taşınması ve depolanması kolay sağlam bir tekerlekli sandalyedir.

Banyo tuvalet sandalyesi olarak çok beğenilen Poylin P617 ve Poylin P618, alüminyum gövdeli, hareketli yan kolçaklı, çıkarılabilir ayaklıklı, bas-çıkar arka tekerlekli, anti-bakteriyel kumaş döşemeli ve güvenli fren sistemli bir banyo tuvalet sandalyesidir. Engelli, hasta ve yaşlıların banyo tuvalet ihtiyacı için tercih edilmekte olup, en önemli ihtiyaçlardan birine en etkili şekilde cevap veren ürünlerdir.


Poylin Motorlu Hasta Yatakları


Tedavi süresince, uzun süreli veya daimi olarak yatmak durumunda olan hasta, yaşlı ve engellilere özel üretilen Poylin motorlu hasta yatakları, yüksek kalitesi ve fonksiyonelliği ile dikkat çeken ürünlerdir. Bunlardan biri olan Poylin PY100 2 Motorlu ABS Başlıklı Hasta Karyolası, 4 parça hareketli bir hasta yatağı olarak birçok yatalak hastanın konforu göz önüne alınarak üretilmiştir. Motorlu sırt ve diz ayarı, çıkarılabilir abs başlıkları, el kumandası, tabanca sistem korkulukları, serum askısı ve kilitli tekerlekleri ile tüm detayların düşünüldüğü bir hasta yatağıdır. Diz açısı 40 dereceye kadar ayarlanabilmekte, sırt açısı 70 dereceye kadar ayarlanarak kullanıcının en rahat pozisyonda dinlenmesi sağlanmaktadır.

150 kg taşıma kapasitesi olan Poylin PY100, sağlam ve uzun ömürlü bir motorlu hasta yatağıdır. Ekonomik bir hasta karyolası olup ev ve hastane ortamında kullanıma uygundur. Kumandası ile gerek kullanıcı gerekse refakatçi tarafından hasta için en uygun pozisyonda konumlandırılır.

2 motorlu hasta yataklarından olan Poylin P151, lazımlıklı bir hasta yatağı olup tuvalet ihtiyacı için kalkamayan kullanıcılara özeldir. Lazımlık aparatı ile hasta kalkmadan tuvalet ihtiyacını giderir. Baş ve ayak kısımları kolayca hareket etmekte, elektrik kesintisi yaşandığında 9 voltluk pille de çalışabilmektedir.

2 motorlu full ABS bir hasta karyolası olan Poylin P152/A; karyola özellikleri, baş özellikleri, korkuluk ve tekerlek özellikleri bakımından üst düzey bir motorlu yatak çeşididir. ABS tabanca ve asansörlü bir yatak çeşidi olan Poylin P 153, 3 motorlu ve 4 parçalı bir hasta yatağıdır. 3 pistonla motor hareket etmekte, elektrik kesintisinde 9 voltluk bir pille kullanılabilmektedir.

2 motorlu MDF tabanca hasta karyolası olan Poylin P159, Dual motor sistemine sahip 4 parça bir karyola modelidir. Krom kaplama yan korkuluklar hastanın düşmesini engellemekte, baş ve boyun bölgesi kumanda ile hareket ederek hastanın yemek yeme gibi ihtiyaçlarını oturur pozisyonda rahatça gidermesi sağlanmaktadır. Güçlendirilmiş tekerlekleri her yöne hareket edebilen ve kilit sistemlidir.


Poylin Engelli Yürüteçleri

engelli-yurutec-modelleri.jpg

Rehabilitasyon sürecinde yürümeye destek olan Poylin engelli yürüteçleri, hastalık veya yaşlılık nedeni ile yürümekte zorlanan bireylere özel ürünlerdir. Poylin P580 ekonomik rollatör, sadece 7 kg ağırlığında tekerlekli ve oturma alanı olan bir modeldir. Kullanıcı yorulduğunda oturma yerine oturarak dinlenebilir. Katlanabilir özellikte olup, taşıma sepeti ile kullanıcının eşyalarını taşıyabildiği bir yürüteçtir.

Poylin P777 rollatör, beyaz ve titanyum gri çeşitleri olan tekerlekli ve oturma alanlı bir yürüteçtir. Silikon dolgu tekerlekleri, hafif yapısı, el tutamaçları ve oturma yeri ile rahat ve konforlu bir kullanım sunar.

Ultra lüks bir rollatör olan Poylin P888, sadece 9,10 kg ağırlığında tekerlekli ve katlanabilir bir modeldir. Baston tutamacı yanında geniş bir çantası olup, kullanıcının ihtiyaçlarına yönelik ön plana çıkan özellikleri ile dikkat çekicidir.

Poylin P550 ve P552 tekerleksiz bir yürüteç olup alüminyum ve bronz malzemedendir. Hafif yapısı, tutacakları, katlanabilir özelliği ile kullanışlı ve güvenlidir. Poylin P551 ön tekerlekli olup hafif yapısı ile kişinin kolayca yürümesini sağlar. Tek pimi ile 2 sn gibi kısa bir zamanda katlanmakta, taşınması ve depolanması kolay bir ürün olarak iç ve dış mekânlarda yürümeyi kolaylaştırmaktadır.

Poylin P557 ters walker, dönen hafif alüminyum gövdeli, katlanabilir özellikli bir modeldir. İz bırakmayan tekerlekleri, konforlu el tutamaçları, kolay katlanabilir özelliği ile işlevsel bir yürüteçtir.

Kol dayamalı lüks bir rollatör olan Poylin P787, yürümek için kollarında yeterince gücü olmayanların tercihidir. Kol dayama aparatı sayesinde kişi yürürken yeterli gücü cihazdan almakta, ekstra denge ve destek özelliği ile Poylin P787 sayesinde güvenli bir şekilde hareket etmektedir.

Poylin; hasta, yaşlı ve engellilerin yaşamını kolaylaştıran ürünleri ile bir dünya markası olarak hizmet sunmakta, engelleri engel olmaktan çıkaran son teknoloji ürünleri ile ilk tercihler arasında yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.