x
En Ucuz Hasta Tuvalet Sandalyesi Modelleri

En Ucuz Hasta Tuvalet Sandalyesi Modelleri

04 Mayıs 2022

Hasta tuvalet sandalyesi arıyorsanız kafanız karışmış olabilir, çünkü Medikal Hasta Tuvalet Sandalyesi özel bir üründür. Engelli veya hasta ihtiyaçlarına göre Hasta Tuvalet Sandalyesi Fiyatları değişmektedir. Birçok model de farklı özellikler fiyatı etkiler. Örneğin tekerlekli modeller genelde tekerleksiz hasta sandalyelerine göre daha pahalıdır.

Tabi bu durum En ucuz Hasta Tuvaleti modelleri işe yaramaz demek değildir. Medikal Hasta Tuvalet Sandalyesi alırken ihtiyaçlarınızı çok iyi belirlemeniz ve uzman bir medikal firmasından destek almalısınız. En ucuz Hasta Tuvaleti almak isterken işinize yaramayan bir model almak istemezsiniz. Unutmayın sağlık konusunda ucuz ya da pahalı ürün almaktan çok ihtiyacınızı tam olarak karşılayan bir model almalısınız.

Hasta Tuvalet Sandalyesi Modelleri Nelerdir?

Medikal Hasta Tuvalet Sandalyesi halk arasında farklı isimler ile bilinir. Plastik Sandalye Tuvalet, Sakat Hasta Tuvalet Sandalyesi ya da  klozetli tekerlekli sandalye gibi adlarla aratılan bu medikal ürünü uzman kişilerin rehberliğinde satın almak çok önemlidir.

Birçok kişi en ucuz hasta sandalyesi modelini bulmak için Hasta Tuvalet Sandalyesi sahibinden sitesinde aramalar yapıyor. Ya da 2. El ürünleri araştırmak için Hasta tuvalet sandalyesi letgo Uygulamasına göz atıyor. Sizler için farklı hasta tuvalet sandalye modellerini araştırdık,

Comfort Plus KY696 A Kovalı Komot Tuvaletli Sandalye

Tuvalet sandalyelerinin sağlam ve uzun ömürlü olması önemlidir. Ürünün asla kayma yapmaması, korozyon ve paslanmaya karşı dayanıklı olması ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi için gereklidir.

Comfort Plus KY696 A Kovalı Komot Tuvaletli Sandalye iç mekânlarda kolaylıkla kullanılabilmesi büyük kolaylık sağlar. Ürün katlanır olma özelliği sayesinde fazla yer kaplamaz. Alaturka tuvaletlerde de kullanılabilir uzun kovaya sahiptir Araştırmalarımızda fiyatı ve sağlamlığı ile göz dolduran bu ürünü ucuz Medikal hasta tuvaleti arıyorsanız güvenle tercih edebilirsiniz.

Comfort Plus Ky696 A Teknik Özellikleri ve Ölçüler

 • Oturma Yeri Genişliği: 45 cm
 • Oturma Yeri Derinliği: 43 cm
 • Oturma Yeri Yüksekliği: 45 cm
 • Sırt Yüksekliği: 32 cm
 • Kolçak Yüksekliği: 20 cm
 • Toplam Genişlik: 52 cm
 • Toplam Yükseklik: 76-95 cm
 • Toplam Uzunluk: 95 cm
 • Arka ve Ön Tekerlekler: 3 inç
 • Toplam Ağırlık: 8 kg
 • Taşıma Kapasitesi: 100 kg
 • Garanti Süresi: 2 yıl

 

Comfort Plus KY696 A Kovalı Komot Tuvaletli Sandalye Satın Al

Tuvaletli Hasta Sandalyesi Comfort Plus DM-69

Banyo ve tuvalet ihtiyaçları için tek ve ekonomik bir çözüm arayanlar, Tuvaletli Hasta Sandalyesi Comfort Plus DM-69 ürünü tercih edebilirler. Ürün farklı özellikleriyle kendisini ön plana çıkartıyor dar kapıları olan banyo ve tuvaletlerden kolayca geçebilir yapıdadır. Katlanır ve ergonomiye uygun bir yapı sunar.

Sandalyenin alt kısmında yer klozet yer alır. Gerektiği zaman kolayca yerinden çıkartıp temizleyebilirsiniz. Ürünün kullanımı çok pratik ve rahattır. Engelli ve yaşlı bakımında en çok zorlanılan tuvalet ihtiyacının giderilmesi aşamasında size çok yardımcı olacaktır. Ürün çok tercih edilen ve tüm ihtiyaçları karşılayan bir modeldir.

Ürün banyo gibi ıslak zeminlerde kesinlikle kayma yapmaz. Ayrıca suya dayanıklı bir yapısı vardır. Tuvalet sandalyesi seyyar bir yapıdadır. Kendi evinizde kullanabildiğiniz gibi misafirlikte de yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Ürünün bu kadar kolay taşınmasının sebebi imal edildiği malzemeden kaynaklıdır. Çok sağlam olmasına rağmen alüminyumdan yapılan Comfort Plus DM-69 sadece 9 kilodur.

Teknik Özellikler

 • Katlanabilir yapıdadır
 • Klozetlere Yanaştırılabilir
 • Hasta engelli kişi ürünü banyo yaparken kullanabilir
 • Alüminyum Banyo ve Tuvalet Özellikli Tekerlekli Sandalyedir
 • 9 Kg Ağırlığında

Tuvaletli Hasta Sandalyesi Comfort Plus DM-69 Satın Al

Comfort Plus DM-72 Lux Hasta Tuvalet Sandalyesi

Comfort Plus DM-72 Lux Hasta Tuvalet Sandalyesi adından anlaşılacağı gibi ihtiyaçları için biraz daha konfor arayan kişilere hitap eder. Tüm ihtiyaçlara cevap veren bir modeldir. Sağlam olması tekerleklerini gerektiğinde çıkartılabilmesi ve dar noktalardan geçiş kolaylığı modelin öne çıkan özelliklerdir.

DM-72 Lux Hasta Tuvalet Sandalyesi klozete yanaşabilme özelliği de taşımaktadır. Tamamen alüminyum malzemeden yapılmıştır sağlamdır uzun ömürlüdür.

Engelli, hasta ve yaşlılar için tüm ihtiyaçlar düşünülmüştür. Kol yükseklik boyu ayarlanabilmektedir. Büyük tekerlekler yanında 4 adet küçük tekerlekleri ile kullanıcının kendisinin de kullanabildiği bir modeldir.

Model ıslak zeminlerde asla kaymaz. Lazımlıklı ve lazımsızlık olarak kullanılabilme özelliği bulunmaktadır.

 

Teknik Özellikler

 • Gövde: Alüminyum şase
 • Dıştan 2 Küçük Tekerlek Arası Mesafe: 60 cm
 • Dıştan Büyük Tekerlek Arası Mesafe: 68 cm
 • Arka 2 Teker Arası Mesafe: 39 cm
 • Klozet Yüksekliği: 41 cm
 • Garanti Süresi: 2 yıl

 Comfort Plus DM-72 Lux Hasta Tuvalet Sandalyesi Satın Al

 

 

Wollex WG-M699 Tuvaletli Tekerlekli Sandalye

Ekonomik fiyatıyla ön plana çıkan Wollex WG-M699 halk arasında “ortası delik tuvalet sandalyesi” diye tabir edilen özelliğe sahiptir. Sandalyenin orta kısmında bulunan aparat kaldırır ve hasta sandalyeye oturtulur. Hasta sandalyenin alt kısmında bulunan lazımlığa ihtiyacını giderir. Lazımlık kolayca çıkartılıp temizlenebilir.

Wollex WG-M699 Satın almak için tıklayın

Golfi G551 Banyo Tuvalet Sandalyesi

Golfi G551 çok üst düzey özelliklere sahip bir tuvaletli sandalyedir. Aynı zamanda ürünün fiyatı da son derece ucuzdur. Katlanabilir özelliği sayesinde ürünü kullanmadığınız sürelerde kolayca saklayabilirsiniz. Ürün ıslak zeminlere dayanıklı olduğundan hastanızı ürün üzerinde banyo yaptırabilirsiniz.

Golfi G551 satın al

Hasta Tuvalet Sandalyesi Nerede Satılır?

Peki, Hasta Tuvalet Sandalyesi nerede satılır? Birçok e-ticaret platformunda bu ürünleri bulmak mümkündür. Fakat medikal ürünler, beyaz eşya seçer gibi alınmaz. Sağlık ile ilgili ürünler oldukları için teknik bilgisi olan kişilerden almanızı tavsiye ediyoruz. En iyi hasta tuvalet sandalyesi 2022 yılın da medikal mağazalardan alınmaktadır.

Hasta Tuvalet Sandalyesi Fiyatları?

Belirttiğimiz gibi Hasta Tuvalet Sandalyesi, modelleri farklı fiyatlarda satılmaktadır. İşinize yarayacak bir hasta tuvalet sandalyesi modeli 3000 TL’den başlayıp 6500 TL fiyat aralığı içindedir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.