x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Eğer saniyeler içerisinde katlanabilen bir akülü sandalye arıyor ve hangi modeli alacağınıza karar veremiyorsanız Creative CR-6012 Lityum Pilli akülü sandalyenin özelliklerini incelemenizi öneririz. Ürünün detaylı tanıtım ve kullanım videosunu izlemeden önce öne çıkan özellikleri şu şekilde özetleyebiliriz.

  Lityum Pilli Akülü Tekerlekli Sandalye Creative CR-6012

  Mandalı çek katla. Hepsi bu kadar. Creative CR-6012 modelimizin katlaması bu kadar kolay. Ve katlama işlemi 2-3 saniye bile sürmez.

  Nasıl katlanır?

  Arkada bulunan mandan yukarı kaldırılır. Sandalyenin sırtlığı öne yatırılır ve sandalye bir bavuldan daha küçük boyuta gelir. Kullanıma hazır hale getirmek için ise sandalyenin arka yaslanma kısmı yukarı doğru çekilir ve mandal kilitlenir. Sandalye kullanıma hazır hale gelir. Ve tüm bu sayılan işlemler sadece 2-3 saniye sürer. Katlama işlemi sonrası ön ayak koyma yerini öne doğru katladığınızda aracın boyutu daha da küçülür. Küçük boyut, hafif ve taşınabilir yapı. Hepsi sizin yaşamınızı daha kolaylaştıran özellikler değil mi?

  Kolçaklar (kol dayama yerleri) yukarı doğru kalkabilir. Bu sayede kullanıcı kendisini kolayca başka bir alana transfer edebilir. Joystick (kumanda) kullanıcın isteğine bağlı olarak ister sağa ister sola alınabilir.

  İster manuel sürüşe geç. İster motorlu sürüş… Aracın arka tekerlerindeki mandal sayesinde motor 1-2 saniyede manuel sürüşe geçirilir. Tekrardan motorlu sürüşe almak için aynı mandal kullanılır.

  Kullanıcın sandalye üzerinde konforlu şekilde oturmasını sağlamak amacıyla 4 parmak kalınlığında Jelli Visco minder bulunur. Kullanıcının sürüş esnasında güvenliğini sağlamak için emniyet kemeri bulunur.

  TANITIM VİDEOSU

  Teknik Özellikler:

  • Motorlar: 2x 250 Watt DC motor
  • 24 v 20 ah lityum batarya
  • 100 kg taşıma kapasitesi
  • 15 derece tırmanma açısı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.