x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Ekonomik fiyatı ile ön plana çıkan Gold G1000 Akülü sandalye, birçok kişisel ayar seçeneği bulunan kaptan koltuğu, güçlü motoru, akıllı fren sistemi, geniş manevra kabiliyeti ile dikkat çeken bir üründür.

  Gold G1000 Akülü Sandalye Özellikleri

  G1000 Akülü sandalye fiyatı

  Neden aynı özelliklere sahip bir başka akülü sandalyeye 2 kat fiyat veresiniz? Gold Medikal olarak Türk kullanıcılarına daha ekonomik fiyata sahip bir akülü engelli aracı temin etmek için uzun soluklu araştırmalarımız sonucu G1000 i bulduk ve lansmana özel fiyat seçeneği ile fiyatı dibe çektik. 

  Gold G1000 Akülü Sandalye Aküsü

  Uzun süre akülü sandalye kullananlar bilir, ancak bilmeyenler için hatırlatmakta fayda var. Akülü sandalyelerde kullanılan akülerin ömrü çoğunlukla 6 – 12 ayla sınırlıdır. Bunun nedeni ise üretici firma maliyeti düşürmek adına akülü sandalyelere uygun Deep Cycle özellikli jel akü kullanmamalarıdır. Bizler akü ömrü en uzun saykıl sayısı 1550 olan jel akü kullanarak akü ömrünü uzatmış olduk.

  Böylece G1000 Akülü sandalye alan bir kullanıcı her yıl akü değişimi yapmak zorunda kalmayacak.

  Kaptan Koltuk Özelliği

  Baş – Boyun desteği bulunan kaptan koltuk özelliği sayesinde konforlu bir oturma imkanına sahipsiniz. Manuel olarak koltuğun sırtını geriye ve önde doğru açı ayarı yapabilirsiniz. Koltuğu tam olarak öne yatırdığınız da akülü sandalyeniz doblo tarzı araçların bagajına rahatça sığar.

  Gold G1000 Akülü engelli aracının diğer öne çıkan özellikleri

  Tamamen çıkartılabilir ayaklıklar ve yükseklik ayarı yapılabilme özelliği. Gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde sarsıntısız sürüş. Geriye devrilmeyi önleyen anti – tipper teker sistemi. Progralanabilir kumanda sistemine ek olarak kumanda (joystick) üzerinden hız ayarı hız göstergesi ve akü doluluk oranını görebilme imkanı.

  • Taşıma kapasitesi: 120 kilo
  • Hız: 10 kilometre
  • Tırmanma açısı: 8
  • Tam dolu akü ile sürüş mesafesi: 20-30 kilometre
   
Çağrı Merkezi
Mesai saatleri: 09 - 18:00
+905445272424
Bizi Ara!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.