x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Gold SP sabit yapıdaki ayakta durma cihazımız hem yetişkinler hemde engelli çocuklar tarafından kullanılan, kişiye özel olarak yapılan bir ayakta durma cihazıdır. Cihazımız katlanabilir özelliktedir.

  Hastanın tam dikeyleşmesine izin veren, kullanımı kolay, hafif ancak sağlam ve sabit bir cihazdır. Ürünün sadeliği, aile ve bakıcılara iş ve tedavide yardımcı olur. Hem çocuklar hem de yetişkinler için mevcuttur.

   

  Kullanıcıya üst ekstremitelerde güvenlik ve hareket özgürlüğü hissi verir. Kendisini daha fazla çalışmaya ve travma ya da hastalıktan kaynaklanan hareket sınırlamalarının üstesinden gelmek için onu olumlu yönde uyarır.

   

  Cihaz, doğru konumlandırmayı sağlamak için çok geniş ayar aralıklarına sahip bir göğüs kemeri ve bir kalça kemerinden oluşan yenilikçi sistemini kullanıyor. Boyu, 5 yıl boyunca kullanılabilecek şekilde yükseklik ve genişlik ayrı yapılmaktadır.

   

  Sehpası istenildiğinde öne doğru kapatılmaktadır, diz parçaları ileri geri ve abduksıon ve adduksıon ayarları yapılabilmektedir. Ayak parçaları ileri geri ve abduksıon adduksıon ayarları yapılabilmektedir. Ekolojik ürünlerden imal edilmektedir. en 70-1 sertifikalı vernik ile verniklenmektedir.

  KİMLER KULLANMALI

  Önemli not: Tanı konmuş kişiler tarafından kullanılması önerilir:

  *Eklemlerin dejeneratif ve romatizmal hastalıkları,

  *Alt ekstremite parezisi, dört ayaklı parezi, şiddetli denge bozuklukları ve hareketlerin koordinasyonu ile çeşitli etiyolojilerin beyin ve omurilik hasarları,

  *İleri düzeyde demiyelinizan hastalıklar (multipl skleroz - MS, amyotrofik lateral skleroz - SLA ve diğerleri),

  *Meningomyelosel,

  *Serebral Palsi (MPD) - çeşitli formlar,

  *Kas hastalıkları (distrofi, myastenia gravis, polimiyozit),

  *Uzuv parezi olan genetik sendromlar,

  *Sinir sisteminin dejeneratif ve metabolik hastalıkları,

  *Yaralanmalardan sonra, kraniocerebral yaralanmalar ya da omurilik yaralanması ile omurilik yaralanması sonrası parezi ve felç, özellikle tetrapleji (rehabilitasyon süreci veya kalıcı ortopedik tedarik aşaması olarak).

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.