x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • O bir Amerikan efsanesi. İnvacare G50 Akülü sandalyede bir panterin çevikliği, bir kadının zarafeti ve bir boğanın gücü vardır. G50’nin koltuğuna oturduğunuzda kendinizi olduğunuzdan çok farklı hissedecek, özgürlüğün ve bağımsız yaşamanın huzurunu hissedecekseniz.

  INVACARE G50 AKÜLÜ SANDALYE ÖZELLİK VE TEKNİK İNCELEMESİ

  MOTOR GÜÇÜ: G50 İki farklı motor gücüne sahiptir standart G50 paketinde 2x500 W gücünde motor varken opsiyonel olarak 680 w motorda vardır. G50 nin motor gücü kapasitesine bakıldığında oldukça tatminkar olduğu söylenebilir.

  AKÜ KAPASİTESİ: Invacere G50 isteğe bağlı 3 farklı akü kapasitesiyle satılmaktadır. Bunlar; 60 amper ki standart pakette vardır, opsiyonel olarak ise 70 ve 97 amper akülere sahiptir. Akü kapasitesi olarak incelediğimizde Invacare G50 gibi Amerikan ve Avrupa menşeli akülü sandalyelerin kapasitesi genellikle 50 amperdir. G50 nin 60 amperden başlayan akü kapasitesinin 97 ampere kadar çıkıyor olması benzersiz bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

  HIZ ve MENZİL: G50 iki farklı hız seçeneğiyle sunulur. Standart pakette saatte 6 kilometre hız varken bu hız seçeneği 10 kilometreye kadar çıkmaktadır. Ayrıca hız seçeneği aracın boot ayarlarından 12 kilometreye kadar çıkartılabilmektedir. G50 Standart paket olan 6 km hız ve 60 AH akü kapasitesiyle tam dolu aküyle 45 kilometre yol giderken, 70 ve 97 AH akü kapasitesiyle menzil 80 kilometreye kadar çıkabilmektedir.

  Hız açısından bakıldığından aracın 12 KM hıza ulaşıyor olması oldukça tatminkar bir rakam olarak karşımıza çıkarken 80 kilometrelik menzil kapasitesi fizik kurallarını zorlayan bir durum olduğunu söylemek gerekir.

  G50’NİN DİĞER ÖZELLİKLERİ

  Invacare G50 150 kilo taşıma kapasitesine sahiptir. Joistik kullanıcının isteğine göre sağ el veya sol elle kullanılacak şekilde sağa yada sola takılabilir. 8 Amperlik şarj cihazı mevcuttur. Yan kolçaklar kullanıcının kullanıcının rahatı için yumuşak malzemeden yapılmış olup yüksekliği ayarlanabilir. Ayrıca kolçakların açısı ayarlanıp istenildiğinde çıkartılabilir.

  Son derece gelişmiş bir süspansiyon sistemine sahip G50 sürüş esnasında ve bozuk yol şartlarında kullanıcının konforunu bozmadan yolculuk yapmasına imkan tanır. Aracın toplam ağırlığı (boş ağırlık) akü kapasitesine bağlı olarak 135 kg ila 140 kg arasında değişir.

  Tırmanma açısı %18 olan g50 nin eşik aşma mesafesi ise 10 santimdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.