• Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Meyra İCHAİR MC3 1612 model akülü sandalye sadece bir akülü değil, yarı robotik, mükemmel bir egzersiz cihazı ve iyi bir yol arkadaşıdır. Meyra ICHAİR MC3 modelinde koltuk yükselir özelliği kullanmıştır. Koltuğun tam ortasına gelen piston kumanda yardımıyla istenilen ölçüde yükselebilir. Piston araca tam ortadan yerleştirildiği için ağırlık dengesi optimum şekilde dağılmıştır ve buda koltuk yükselme özelliğinin uzun yıllar bozulmadan kullanılmasına olanak tanır.

  Sadece koltuk yükselme değil aynı zamanda koltuğun mekanik şekilde arkaya yatırılma özelliğide vardır. Böylece uzun süreli oturmalarda kullanıcı yorulduğunda koltuğu arkaya yatırarak dinlenme pozisyonuna geçebilir.

  Bitti mi? Üretici Meyra olunca özelliklerde bitmek bilmiyor!

  ICHAİR MC3 te ayaklıklar mekanik olarak aynı anda ve birbirinden bağımsız olarak hareket ettirilebilir. Yani kullanıcı isterse iki bacağını birden yükseltip alçaltabilir ya da önce sağ sonra sol bacağı yükseltip indirebilir. Güzel bir egzersiz yöntemi değil mi?

  Tam tamına 160 kilo taşıma kapasitesi olan MC3 XL yani büyük beden taşıma özelliğini de karşılar.

  Dört tekerde ve her biri diğerinden çalışan süspansiyon sistemi ez zorlu yol şartlarında minimum sarsıntı imkânı tanır.

  Koltuğun genişliği ve oturma derinliği kişi isteğine göre ayarlanabilir. Kumanda (joystick) kalitesi kanıtlanmış VR2 ve R-NET teknolojisi kullanılmıştır. Değişim ve bakım kolaylığı sağlaması için aküler arka kısma kolay çıkartılabilir şekilde monta edilmiştir.

  Aydınlatma sisteminde uzun ömürlü LED aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Dış mekân kullanımda üstün performans gösterir. Not: aşağıdaki ürün tanıtım videomuzda MC3 ün koltuk yükseltme, yatırma, hareketli ayaklık ve karda gösterdiği performansı izleyebilirsiniz.

  ICHAİR MC3 Teknik Özellikleri:

  • Hız: 6-10 kilometre arası
  • Akü kapasitesi: 38, 45, 63-73 amper (isteğe bağlı)
  • Taşıma kapasitesi: 160 kilo
  • Motor gücü: 2x220, 2x300, 2x350 W
  • Menzil mesafesi: 35-40 kilometre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.