x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Gold Medikal olarak Meyra Optimus marka daha doğrusu Meyra’nın tüm akülü sandalye ve socooter modellerinin tamirini, yedek parçasını ve yıllık bakımını 10 yıllık tecrübemizle yapıyoruz. Tamir ve bakım işlemi en ince detayına kadar teknik servisimizce yapılmakta olup, tamirini veya parçasını değiştiğimiz meyra marka akülü sandalyenizde 6 ay içerisinde bizim tamirini yerden tekrar arıza yapması durumunda tarafınızdan hiçbir ücret talep edilmeden tamir yeniden yapılmaktadır.

   

  Akülü Sandalye Tamirinde Neye Dikkat Ediyoruz?

  Yaptığımız tüm akülü tekerlekli sandalye tamirlerinde olduğunda gibi Meyra optimus 1, meyra optimus 2 ve diğer alt modellerinden tamir yaptığımız akülü sandalyeyi tamirden sonra en az 6 saat test sürüşüne tabi tutarak tamir sonrası başka bir arıza çıkıp çıkmayacağından, yapılan tamiratın yeterli ve eksiksiz olduğundan emin oluyoruz.

  Test sürüşümüzün 4 saati band üzerinde yapılır geri kalan 2 saati manuel olarak aracı yokuşta, yenişte kullanarak yapılır.

  Akülü Sandalye Tamiri Kaç Lira Tutar?

  Bu tamamen tamir edilecek, varsa değiştirilecek parçanın ne olduğuna bağlı bir durum. Çoğu tamirat basit bir direnç ve/ya sigorta değişimiyle yapılırken bir kısmı joistik, ön veya arka beynin değişmesi sonucu yapılabilmekte. Dolayısıyla akülü sandalyenizi görmeden detaylı inceleme yapmadan tamiratın kaç TL’ye mal olacağına dair miktar söylememiz imkansız…

  Akülü Sandalyemi Nasıl Tamirata Yollarım?

  Türkiye’nin her yerinden bize kargo yoluyla akülü sandalyenizi gönderebilirsiniz. Akülü sandalyelerin boyutu ve ağırlığı fazla olduğundan kargo ücretinin çok tutacağı düşünülüyor ama bizim kargo firmalarıyla yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda ortalama bir akülü sandalyenin kargo masrafı 60- 80 TL arası tutmaktadır.

  Akülü sandalyem Kaç Günde Tamir Edilir?

  Gerek akülü sandalyelerin gerekse tekerlekli sandalyelerin bir engellinin ayağı olduğunu biliyoruz. Engelliler için sandalye onları özgürlüğe taşıyan bir araçtır. Bunun bilincinde olarak teknik servisimize gelen akülü sandalyelerin tamirini mümkün olan en kısa sürede yapmaya azami özen gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Eğer bize gelen akülü sandalyenizin yedek parçası o an stoklarımızda mevcutsa çok kısa sürede tamiri yapılmaktadır.

  Ançak stoklarımızda olmayan yedek parçaların yurt dışından (Almanya, Hollanda vb. gibi) getirilmesi durumu olursa bu süre 1-2 hafta daha uzayabilir.

   

  Hangi Yedek Parçalar Var

  Stoklarımızda var olan akülü sandalye yedek parçaları

   

  • Engelli araç beyin modülleri
  • Engelli araç joistik modülleri
  • Akülü scooter beyin modülleri
  • Akülü sandalye şanzımanları
  • Akülü sandalyeler için beyin joistik
  • Jel aküler
  • İç ve Dış lastikler olmak üzere 100’ün üzerinde yedek parçamız stoklarımızda mevcuttur…
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.