x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Akülü tekerlekli sandalyelerde en fazla ihtiyaç duyulan yedek parça tekerlerdir. Gold Medikal olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda her marka ve model akülü sandalyenin ön ve arka tekerleklerini temin etmekteyiz.

  Akülü Sandalye Teker Fiyatları

  Akülü sandalye tekeri fiyatları tekerin takılacağı akülü sandalyenin markasına göre değişiklik göstermektedir.

  Örneğin bir meyra optimus marka akülü sandalye ile Belmo marka akülü sandalyenin teker fiyatı farklılık gösterir.

  Bununla birlikte akülü sandalyede kullanılan tekerin orijinal mi yoksa çin malı olması da teker fiyatlarını etkileyen bir başka unsurdur. Bu nedenle akülü sandalye teker fiyatlarına ilişkin net rakam zikretmek çok güç. Fiyatlar hakkında bilgi almak için teker ölçülerinizi iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimize ileterek net fiyatı öğrenebilirsiniz.

  Akülü Sandalye Tekeri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  Akülü tekerlekli sandalyelerin ön teker ve arka tekerleri “şişme teker” ve “dolgu teker” olmak üzere ikiye ayrılır. Şişme tekerler ya dubleks tir yada şambiyellidir. Dolgu tekerler ise adından da anlaşılacağı üzere içine yumuşak lastik yada kauçuk doldurulmuş ürünlerdir.

  Dolgu teker mi havalı teker mi?

  Her iki teker çeşidinin kendine has tercih edilecek yanları ve tercih edilmeyecek vardır.

  Havalı tekerlerin tercih edilen tarafı şudur. Akülü sandalyenizin tekerleri havalı teker ise bu sizin akülü sandalyenizi kullanırken daha az sarsıntı hissetmenizi sağlar. Her ne kadar günümüzde akülü sandalyelerin amortisör sistemleri çok gelişmiş olsa da sarsıntıda ilk yumuşatmayı teker yapar. Bu nedenle daha konforlu bir sürüş için havalı teker tercih edilebilir. Bununla birlikte havalı tekerlerin patlama riski olduğundan kullanıcılar tarafından tercih edilmeyebilir.

  Dolgu tekerler ne kadarda yumuşak elastik malzemeden yapılır sa yapılsın havalı tekerlere göre daha çok sarsar. Bununla birlikte dolgu tekerlerin patlama ihtimali olmaması ve kişiyi yolda bırakmaması gibi nedenlerden tercih edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.