x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Ottobock’un fiyatı en ucuz aktif tekerlekli sandalye modellerinden biri olan Ottobock motus CS harika tasarımı benzersiz özellikleri ve uygun fiyatıyla aktif sandalye kullanıcılarının en sık tercih ettiği modellerden biridir.

  BİR BAKIŞTA MOTUS CS

  Motus CS kompakt ama yüksek performanslı bir paket içinde kullanıcı için en iyi güvenlik ve kararlılığı sağlar. Sandalyenin bazı çarpıcı özellikleri arasında, kapalı bir ön çerçeve bulunur ve hafifçe tutarken bu sandalyeye sağlamlık kazandırır. Altı köşeli iç çapraz çubuklu üç çubuklu çapraz destek, bükülmeyi azaltır ve sağlam bir sandalyenin istikrarını taklit eder ve size en üst düzeyde istikrar sağlar. Bu özellikler, entegre boşluk kumaşına ek olarak bulunur ve bu kumaşın hava alabilirliği, ısı ve nemin birikmesini engeller ve faydalı bir mikro iklim sağlar.

  Motus CS ile, temel özelliklerinden tutamağa kadar, bileşenlere kadar her özellikte güvenlik garanti edilir; dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü kanıtlar. Ayrıca, Motus CS son derece fonksiyonel ve sofistike bir sandalye yaratmaya yardımcı olmak için incelenmiş ve geliştirilmiş kanıtlanmış bir tasarıma dayanıyor. Ayrıca, daha az dönme noktası sayesinde, kullanıcıların günlük durumlarıyla güvenli ve doğal olarak başa çıkmalarına olanak tanıyan, taşımayı ve depolamayı kolayca katlayabilirsiniz.

  Motus CS'nin oldukça ayarlanabilen yapısı, geniş bir yelpazede uyum seçenekleri ve ekstra seçenekler açısından yüksek bir esneklik düzeyi sunmaktadır. Koltuk yüksekliği, koltuk açısı ve ağırlık merkezi, kullanıcının sandalyede tamamen rahat hissetmesini sağlamak için değiştirilebilir ve ince ayarlanabilir. Arka tekerlek konumunu tek başına kırk sekiz uyarlama olanağı vardır, bu nedenle sandalyeniz için en uygun yapılandırmayı belirlemek için lütfen bizimle iletişime geçin. Buna ek olarak, Ottobock bu koltuğun kalitesinden emindir, ana çerçeve üzerinde iki yıllık bir garanti ve parça ve aksesuarlar için bir yıl garanti ile gelir.

  Özellikler:

  Motus bacağı içeri ve dışarı salınımlara dayanır ve bir elle serbest bırakılabilir. Çok hafiftirler, kaldırıldıklarında kendiliğinden ayakta kalırlar, böylece transferlerden sonra kapmayı kolaylaştırırlar.

  Motus kulpları şık bir profile ve kolay kavramaya sahiptir.

  Özel olarak tasarlanmış arka tekerlek adaptörleri 48 farklı tekerlek ayarını sunar ve eşsiz boyut ve sürüş stilinize uyar.Mükemmel konumlandırma elde etmek için koltuk açınızı ve yüksekliğini de ayarlayabilirsiniz.

  İsteğe bağlı ekstra özellikler

  İsteğe bağlı yükseltme bacak dayanakları, bacaklarınızın daha iyi konumlandırılmasına ve uzatılmasına olanak tanıyan yüksek bir pivot noktasına sahiptir.

  İsteğe bağlı örgü kumaş görünümlü ve hoş hissettiriyor ve ayrıca havanın serinletilmesi için devridaim yapmasına izin veriyor.

  Ayrıca, sağlam bir kavrama için yerine oturtulmuş olan çevirme kolları bir seçenek olarak mevcuttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.