x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • İsviçre üretimi olan Küschall K-Nova model aktif sandalye ile sürüş ve konforun tadını çıkarın. Mükemmel dizaynı, çok az güçle süzülürcesine sürüş imkanı sağlaması K-Nova aktif sandalyenin öne çıkan özellikleridir.  K-Nova model aktif sandalye hafif olması açıcından alüminyum dan üretilmiştir. Aktif sandalyenin sadece kolçakları karbondan yapılmıştır. Gerek aktif sandalyelerde gerekse klasik tekerlekli sandalyelerde aranan en büyük özellik olan manuel sandalyenin hafifliği k-nova aktif sandalyede de düşünülmüş ve aktif sandalyenin imalatı sırasında hafif ve dayanıklı malzemeler kullanılmıştır.

  K-nova aktif tekerlekli sandalyenin toplam ağırlığı 7.5 kg (yedi buçuk kilogram) olup tekerler çıkartıldıktan sonra toplam ağırlık 5.2 kilograma kadar düşmektedir.

  k-nova aktif manuel tekerlekli sandalyenin bir diğer farklı yanı ise istenildiğinde kişiye özel üretim yapılmasıdır. Sandalyeyi kullanacak kişinin istediği ölçüleri ve sandalyede yapılmasını istediği değişikleri söylemesi halinde 4 ila 6 hafta arasında istenilen özellikte aktif sandalye imal edilip teslim edilmektedir. Standart olarak k-nova aktif sandalyenin 42 santim ve 44 santim oturma genişliği vardır. Ancak yukarda da belirtiğimiz gibi isteğe bağlı olarak gerek oturma genişliği gerekse aktif sandalye de olması istenilen değişikler 4-6 hafta içerisinde yapılmaktadır.

  K-Nova aktif sandalye fiyat özellik karşılaştırması

  Genel anlamda aktif sandalyeler sıradan tekerlekli sandalyelere göre fiyat açısından pahalı sandalyelerdir. Fiyat açısından pahalı olan aktif sandalyeler gerek sürüş rahatlığı, gerek hafifliği ile normal tekerlekli sandalyelere göre kıyaslanamayacak ölçüde rahatlık sağlar. K-nova aktif sandalye ise diğer aktif sandalyelere özellik fiyat karşılaştırması yapıldığında orta fiyatta aktif sandalye sınıfına girmektedir.

  K-Nova Aktif Tekerlekli Sandalyenin Garanti Kapsamı

  Gold Medikal olarak satışını yaptığımız tüm sıfır medikal ürünler gibi K-Kova aktif sandalyenin garanti kapsamı da 2 yıl dır. (24 ay) İki yıl zarfında kullanıcı hatasına bağlı arızalar hariç diğer tüm arızalar tedarikçi firma tarafından ücretsiz olarak karşılanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.