x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Polonya’dan ithal edilen engelli çocuk puseti Umbrella gelişmiş özellikleri sayesinde engelli çocukların mobilizasyonuna uygun bir puset modelidir. Sıradan bir Pediatrik puset olmanın çok ötesinde aynı zamanda bir rehabilitasyon ürünü olan Umprella Polonya ve bir çok Avrupa ülkesinde “Serebral Palsi, Spina Bifida ve Alt Ekstremite Bozuklukları olan çocuklar için doğru pozisyonlandırma ve oturma açısı sağlaması nedeniyle önerilen” bir puset modelidir.

  Engelli Çocuk Puseti Umprella Genel Özellikleri

  Hafif bir malzeme olan alüminyumdan imal edildiği için hafiftir ve taşıması kolaydır. Katlanabilir olması pusetin araç bagajına girmesi ve/ya ev içerisinde yer kesmeden bir kenara konmasında avantajlıdır.

  Busetin sırt kısmı birkaç hamlede yatar ve oturur pozisyona getirebilir. Ön tekerler yön kilidi sayesinde sabitlenebilir kitlenebilir.

  Koltuğun konumunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Puset sürüş pozisyonundayken çocuğunuzu yüzünü kendinize veya karşıya bakacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

  GÜVENLİK ÖN PLANDA

  Umprella engelli çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir puset olduğundan pusette güvenlik maksimum düzeye çıkartılmıştır. Gövde kontrolünü tam sağlayamayan çocukların bir şekilde pusetten düşmesini önlemek amacıyla 5 farklı noktadan çocuğu kavrayan gelişmiş emniyet kemeri sitemine sahiptir.

  İSTEĞE BAĞLI (OPSİYONEL) PARÇALAR

  Kullanıcının / müşterinin isteği doğrultusunda pusete yağmurluk, ve uyku tulumu pusete dahil edilir. Puset koltuğu polyester malzemeden yapılmıştır. Ayaklıklardan koltuğa istediğiniz şekilde eğim ve ayarlama yapabilirsiniz. Tüm bunların dışında özel çocuklar için özel imalat yapılabilir. Bunun için müşteri temsilcilerimizle görüşerek daha detaylı bil alabilirsiniz.

  Renk seçenekleri

  Siyah – mavi, siyah – yeşil, siyah – turuncu, siyah – pembe

  Pusetin Teknik Özellikleri
  Koltuk Genişliği 39 cm
  Koltuk Derinliği 40 cm
  Sırt Yüksekliği 54 cm
  Ayaklık Yüksekliği 20 - 35 cm
  Maksimum Puset Yüksekliği 116 cm
  Puset Katlandığında boyutları 126 cm x 50 cm x 40 cm
  Puset Ağırlığı 11,5
  Maksimum Kapasite 30 kg

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.