x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Roho High Profile Havalı Minder

  Tekerlekli sandalye kullanıcıları için, tekerlekli sandalye minderi denilince tüm dünyada ilk akla gelen havalı minder markası ROHO dur.

  Neden Roho Havalı Minder

  Bir dünya markası olan roho gerek havalı minder, gerekse de havalı yatak üretimde çok geniş bir kadroyla çalışan bu çalışmalar sırasında bire bir kullanıcılarıyla görüşüp onların istek ve şikayetlerine göre üretimini yaptığı havalı minder ve havalı yataklarında sürekli yenilik yapan, bir firma olarak bilinir. Bünyesinde çalışan 100’ü aşkın araştırma geliştirme departmanında çalışan uzman kadrosuyla ürünlerinde maksimum kaliteye ulaşmıştır.

  Tekerlekli Sandalye Kullananlar Neden Havalı Minder Kullanmalı

  Tekerlekli sandalye kullanan engelliler bilirler. Sürekli oturmaya bağlı olarak, popo kısmında tahriş oluşur ve bu tahriş ilerleyen dönemlerde “bası yarası” denilen bir yaraya dönüşür. Ve tekerlekli sandalye kullanan bir insanda bası yarası oluşumu aylar hatta yıllar sürecek bir iyileşme sürecinde anca giderilebilir. Roho havalı minderde bulunan ve benzer havalı minderlere göre hücre diye tabir edilen hücresel bombiler çok hassas bir yapıya sahip olup otorma şekline ve gelen baskıya göre baskının fazla olduğu bölgelerde oluşan baskıyı azaltarak yara oluşumunu ve tahrişi önlerler.

  Not: Aşağıdaki resim 1 de bir örnek görsel bakabilirsiniz.

   

  ROHO High Profile Hava Basıncı Ayarı

  Satın aldığınız roho high profile havalı minderle birlikte size manuel bir pompa gönderilir. Bu pompa sayesinde kendinize göre havalı minderinize hava vurarak en rahat ettiğiniz hava doygunluğunu seçerek kullanabilirsiniz.

  Garanti kapsamı 2 yıl 24 aydır. Ürünü Ankara merkezli mağazamıza gelerek test edebilir yada müşteri temsilcilerimizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.