Gold Medikal olarak sadece merkezimizin olduğu Ankara için değil Türkiye’nin 81 iline akülü tekerlekli sandalye başta olmak üzere engellilerin ihtiyaç duyduğu çoğu medikal ürünün satışını yapmaktayız. Bugünkü blog yazımızda firma olarak Antalya’da yaşayan müşterilerimize satışını yaptığımız akülü sandalye markaları hakkında bilgiler vereceğiz.

Antalya ilinde yaşayan İlhan Taştan kardeşimize satışını yaptığımız Meyra Optimus 2 model akülü sandalyemizin genel özellikleri şu şekildedir.

meyra optimus 2 akulu sandalye antalya

Hız: 12 kilometre

Akü kapasitesi: 55 amper deep cycle jel akü.

İlhan bey, firmamızdan aldığı meyra Optimus 2 için Land Rover tabirini kullanarak daha önce kullandığı ve sürekli arıza veren aracına hiç benzemediğini belirterek Optimus 2’den çok memnun olduğunu belirtmektedir.

İkinci örnek vereceğimiz yine Antalya’da yaşayan ve yakışıklılığıyla dikkat çeken Furkan kardeşimize sattığımız Ottobock B400 Junior (çocuk) akülü sandalye modelimiz. Furkan yakışıklılık konusunda B400 modelimize açık ara fark atmıştır. : )

ottobock b400 akülü sandalye antalya

B400 bir alman markası olup kalitesiyle kendisini ispatlamış bir modelimizdir.

Sıradaki modelimiz bir aktif tekerlekli sandalye. Antalya Alanya’da ikamet eden bir grup hayırseverimizin Yurdanur hanıma bağışta bulundukları sandalyenin kutlama yemeğinde bir araya geldikleri anlara ait fotoğraf karemiz.

aktif tekerlekli sandalye antalya

Ve elbette Antalya ilimize satışını yaptığımız ürünlerimiz sadece burada gösterdiklerimizle sınırlı değil. Manuel tekerlekli sandalye modellerimizden, ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye modellerimize ve engelli scooter modellerimize varıncaya kadar 10 larca satışımız vardır. Bizler örnek olması açısından bu 3 örneği vermekle yetindik.

Ankara dışına satışımız nasıl oluyor?

Müşterilerimiz il dışından gelip mağazamızda ki ürünleri beğenip satın aldıkları gibi, mağazamıza gelmeden telefon yoluyla da satış yapmaktayız. Peki nasıl?

Müşterimiz bizi arayarak ihtiyaçlarını karşılayacak aracın özelliklerini açıklar. Uzman ekibimiz reyonumuzda bulunan ve müşterimize en uygun modelin fotoğraf ve videolarını kendisine göndererek karşı tarafın onayını sorar. Müşterimiz kendisine sunulan seçenekler içerisinde en beğendiği modele karar kıldıktan sonra, satın aldığı ürünü anlaşmalı kargo firmasıyla kendisine göndeririz.

Özetle akülü sandalye alacaksanız illa mağazamıza gelmek zorunda değilsiniz. Gold Medikal olarak görsel ve video eşliğinde mağazamızı ayağınıza kadar getiriyoruz.