x
En ucuz akülü tekerlekli sandalye modelleri hangileridir?

En ucuz akülü tekerlekli sandalye modelleri hangileridir?

12 Şubat 2022

Mahallemizde bir engelli kardeşimiz için akülü sandalye satın alacağız. Daha önce akülü sandalye bağışı için valiliğe başvurduk bir sonuç çıkmadı. Sonrasında Müge anlıya başvurduk oradan da bir şey çıkmadı. Bizde mahallemizde bulunan 4-5 arkadaş birleşip engelli kardeşimiz akülü sandalye almak istedik.

Fakat ne yazık ki bütçemiz çok kısıtlı. Akülü engelli arabası alacağımız kardeşimize hangi modeli almak istediğini sorduk bize wollex ve permobilin bir modelini gösterdi. Ancak söylediği modellerin fiyatı bizlerin bütçelerini çok aşıyor.

Sizlerden ricamız fiyatı en ucuz (mümkünse taksit imkanı olan) birkaç model önermenizdir. Bu arada aracı kullanacak arkadaşımız günde 4-5 kilometre yol gidebilir. Önereceğiniz akülü sandalyenin akülerinin ona göre dayanıklı olması gerekir.

Yanıt: Gold Medikal akülü sandalye grubu sorumlusu Oğuz.

Merhabalar, öncelikle sizleri bu duyarlı davranışınız için tebrik ederim. Arkadaşımızın beğendiği ve size söylediği modellerden biri olan Permobil profesyonel akülü sandalye grubunda yer alan bir markadır ve bu markanın hemen hemen tüm modelleri pahalıdır. Wollex için aynı şeyi söyleyemeyiz. Wollex akülü sandalye grubu fiyat açısından daha ekonomik olsa da size söylenen model bütçenizi aşıyor olabilir. Tam olarak modeli bilmediğimden net birşeyde diyemiyorum.

Önereceğimiz ucuz modellere gelecek olursak. Size en ekonomik modelerden biri olan “vivi 800” ev tipi akülü sandalye modelimizi önerebilirim. Ürün detayları için bu linke tıklayınız :> https://goldmedikal.com/vivi-800-ev-tipi-akulu-sandalye.html

Bu aracın akü kapasitesi 32 amper olurken tam dolu akü ile (düz yolda) 30 kilometre gidebilir, engebeli alanlarda bu km 20 km ye kadar düşebilir. Maksimum hız kapasitesi 8 kilometre olan vivi 800’ün haricinde size “Wollex W11A” modelimizi de önerebilirim. Ürünün teknik detayları için bu linke tıklayınız :> https://goldmedikal.com/Wollex-W111A-Katlanabilir-Akulu-Tekerlekli-Sandalye.html

Wollex W111 A modelimizin akü kapasitesi 2x 28 amper olurken tam dolu akü ile 25-30 kilometre yol gitme imkânınız olur.

Ekonomik fiyatlı bu 2 model dışında size elimizde bulunan 2. El akülü sandalye modellerimizden de öneride bulunabiliriz. (Bütçenizi tam olarak bilmediğimiz için) bize iletişim bölümünden ulaşırsanız size önereceğimiz ikinci el akülü sandalye modellerimizin resimlerini, detaylı özelliklerini ve ödeme seçeneklerimizi söyleyebiliriz.

Diğer tüm modeller için tıklayınız:> https://goldmedikal.com/akulu-sandalye

Esen kalın.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.