Merhaba, Bursa’dan yazıyorum. Bir yakınımıza engelli arabası alacağız. İstediğimiz özellikler ve bize uyumlu model önerilerinizi bekliyoruz.

Engelli yakınımız 19 yaşında 65 kilo. Ellerini kısmen kullanabiliyor. Şuan wollex marka akülü sandalye kullanıyor ancak aracımız çok eskidiği için yenisiyle değiştirmek istiyoruz. İhtiyaç duyduğumuz model daha çok ev içerisinde koridorlardan ve kapılardan rahatça geçebilecek yemek masasına rahatça yanaşabilecek aynı zamanda evin dışında da kullanacağımız bir model olmalı.

Yine bir arkadaşımız bize meyra Optimus 1 marka engelli arabasını önerdi ama sizin fikrinizide almak isteriz.

Yanıt: Gold Medikal teknoloji yazarı Halil;

Merhabalar, ihtiyaç duyduğunuz özellikler ve kullanım alanınızı göz önüne aldığımda sizin için meyra Optimus 1 i öneremiyorum maalesef. Zira bahsi geçen araç daha çok dış mekanlar için tasarlanmış, genişliği fazla olan bir araçtır.

Bunun yerine size Ottobock B400 ü önerebilir. Bu model iç mekanlar için gayet idealdir. Alman malı olduğu için oldukça dayanıklı yedek parça sorunu olmayan uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ürünün daha detaylı özelliklerine bu linkten ulaşabilirsiniz: https://goldmedikal.com/ottobock-b400-akulu-sandalye.html

Fiyatı daha ekonomik bir akülü engelli aracı arıyorsanız Wollex P100 ( https://goldmedikal.com/elektirikli-sandalye-wollex-wg-p100-akulu-sandalye.html ) Yada, Vivi 800 ev tipi akülü sandalye modelimizi de önerebilirim ( https://goldmedikal.com/vivi-800-ev-tipi-akulu-sandalye.html )

Bu saydığım ve önermede bulunduğum 3 modelde hem iç hemde dış mekanlarda kullanıma uygun modellerdir.

Son önerdiğim iki model ise (wollex p100, vivi 800) fiyat açısından B400 nazaran daha uygun ve ekonomiktir.

Tüm bunların yanısıra mağazamızda çok az kullanılmış ihtiyaçlarınıza uygun ikinci el modellerimizde bulunmakta. İster mağazamıza gelerek istersenizde iletişim bölümümüzden bize ulaşarak müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgiler alabilir, aklınıza takılan soruları iletebilirsiniz.

Esen kalın.