• Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Senin hayallerin senin akülüsandalyen!

  İnvacareTornado akülü tekerlekli sandalye size bir akülü sandalyede olması gereken tüm özellikleri sunan bir modeldir.

  Güç
  Zarafet
  Mükemmel tasarım
  Gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde kuğu gibi süzülme hissi ve çok daha fazlası…


  Neden İnvacare Tornado?


  Amerikan menşeli İnvacare Tornado Bazı Türk ve Uzakdoğu menşeli akülü sandalyelerinaksine en ufak vidasından, motoruna, motorundan gelişmiş kumanda (joistik)sistemine kadar son teknolojiye göre üretilmiş son derece dayanıklı ve kullanıcısına vaat ettiği konforla sınırları zorlayan, hayalleri süsleyen bir akülü sandalye modelidir.


  Konfor Herkesin Hakkı!


  Lift ve tiftkoltuk özelliği, koltuğun sırt yatar özelliği, baş boyun desteği ve ayaklıkların hareketli olması sayesinde sandalyenin üzerinde saatlerce otursanız bile vücudunuzda uzun süre oturmaya bağlı ağrı oluşmaz.


  Güvenli Sürüş!


  İnvacare tornada akülü sandalyede örümcek modeldenilen 6 teker bulunur. Klasik akülü sandalyelerde bulunan 4 teker yerine 6tekerin olması devrilme riskini neredeyse sıfırlayarak kullanıcıya güvenli sürüş sağlar. Güçlü motoru ve 60 amperlik (AH) alman malı deep cycle (derindöngülü) jel aküler sayesinde tek şarjla saatlerce süren yolculuk yapma imkanı. Tornada akülü sandalye, 12 kilometre (KM) hıza kadar çıkabilmektedir. Ki bu hız güvenli sürüş için dünya normlarında en sağlıklı hız olarak bilinir.


  Garanti Kapsamı ve Satın Alma


  Bahsi geçen ürün teşhir ürünü olup ikinci el bir akülü sandalyedir. Bilmeyenler teşhir ürününün ne olduğunu kısaca açıklayalım. Teşhir ürünü üretici yada satıcı firmanın ilgili ürünü müşterilerine göstermek için mağazalarında müşterilerine gösterdikleri ve istenildiğinde özelliklerini göstermek adına deneme amaçlı kullanılmasına izin verilen üründür.


  Akülü sandalyenin teşhir ürünü olması nedeniyle garanti kapsamı 1 yıldır. Satın alınan ürün iki iş içerisinde Türkiye’nin her yerine kargoyla gönderilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.