x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Küschall Compact adında anlaşılacağı gibi kompakt bir aktif sandalyedir. Küchall Compact küschall’in katlanabilir aktif sandalyeleri içerisine Küschall Ultra Light (ultra hafif) serisinden sonra gelmektedir.

  Katlandığında sadece 29 santim boyutuna gelebilen Compact aktif, birinci sınıf katlanabilen aktif sandalye grubunda yer almaktadır.

  Yine küschall’e ait bir özellik olan ve bir önceki ultra light serisinde kullanılan ve devrim niteliğindeki “tek parmakla katlama” özelliği Compack aktifte de mevcuttur. Bu özellik kullanıcının minimum güç harcayarak sandalyeyi katlamasına olanak tanır.  

  Küschall Compact, kullanıcının kişisel güvenliği tehlikeye atmadan tekerlekli sandalyeden maksimum faydalanabilmesini sağlayan çok yönlü bir denge sistemi ile süratli sürüş yapma imkanı tanır. Compackt aktifin, standart konfigürasyonunda sadece 11 kg'lık toplam ağırlık vardır. Bu ağırlık arka tekerler çıkartıldığında ise 8.3 kilograma düşmektedir.  Salınan ayaklıklara sahip en hafif çapraz katlanabilir tekerlekli sandalyelerden biri olarak kabul edilmektedir.

  KATLANABİLEN AKTİF SANDALYE KÜCHALL COMPACT ÖZELLİKLERİ

  Kullanıcısının enerjisini en verimli şekilde kullanmasını sağlayan “enerji verimli” bir sandalyedir.

  Compact aktif kullanıcısı, ALFREDO BATTISTINI kullandığı ürünü şu sözlerle ifade ediyor.

  “Kendimi disiplinli ve güçlü biri olarak görüyorum ve bir tekerlekli sandalyeden çok yüksek beklentilerim var. Küschall Compact, yüksek kaliteyi, hafifliği ve tasarımı bir araya getiriyor ve bu elemanları başarılı bir şekilde birleştiriyor, aynı zamanda bir sanatsal ürün ortaya koyuyor. Bende bu yüzden tamda bu yüzden Küschall Compact kullanmaya karar verdim ve yaşamım boyunca da kullanmayı düşünüyorum.”

  DİKKAT BAĞIMLILIK YARATABİLİR!

  Yenilikçi tasarımı, ufak dokunuşlarla istenilen şekilde manevra yapma kabiliyeti, özel denge sistemi sayesinde süratli ve güvenli sürüş yapma imkanı size Küchall Compact bağımlısı yaparken aynı zamanda kişiselleştirilebilir, özellikleriyle bedeninizin bir parçasıymışçasına size uyum sağlar.

  Bir başka yenilik. TEK KOLLA ELLE SÜRÜŞ İMKANI.

  Küschall Companct her engel grubundaki engelli ve hasta kişilere hitap eden bir ürün olma özelliğini tek kolla sürüş imkanı özelliğiyle göstermiştir. İster sağ teker ister sol tekeri kollanın yada sağ veya sol kolunuzdan birini kısıtlı yada hiç kullanamıyorsanız Comcapt’ın tek elle sürüş özelliği tam size göre bir özellik.

  Opsiyonel olarak kullanıcının isteği doğrultusunda “katlanabilir sırtlık” ürüne ilave edilir. Ürünün özel olarak imal edilmiş oturma minderi kullanıcıya rahat bir oturma imkanı sağlar. Aynı zamanda sırt kısmında bulunan ve gerginliği ayarlanabilir kolçakların ayarını kendinize göre yaparak en rahat yaslanma pozisyonunuzun kendiniz ayarlayabilirsiniz. Transfer kolaylaştırıcı çek çıkar kolçak özelliği, çıkarılabilir ayaklık ve arka teker özelliği ürünün araç bagajına sığmasında ve depolanmasında kullanıcıya avantaj sağlar.

  TEKNİK VERİLER – ÖLÇÜLER

  • Toplam Ağırlık: 11 kg
  • Arka Tekerlekler Olmadan Ağırlık: 8,3 kg
  • Katlandığında boyut: 29 cm
  • Maksimum Kullanıcı Ağırlığı: 130 kg
  • Koltuk Genişliği: 28/30/32/34/36/38/40/42/44/46/48/50
  • Koltuk Derinliği: 28/30/32/34/36/38/40/42/44/46/48/50
  • Arkalık Yüksekliği: 30 / 31.5 / 33 / 34.5 / 36 / 37.5 / 39 / 40,5 / 42 / 43,5 / 45 / 46,5 / 48 / 49,5 / 51
  • Arkalık Açısı: 82 ° / 86 ° / 90 ° / 94 ° / 98 ° / 102 °
  • Ön Çerçeve Açısı: 70 ° / 80 ° / 90 °

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.