x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Sıradan manuel sandalyelerin hantallığından usandınız mı? Daha seri, daha aktif, daha pratik bir sandalyemi arıyorsunuz? O halde arkanıza yaslanıp Kuschall ultra hafif aktif sandalyenin özelliklerini okuyunuz.

  Küschal Ultra hafif (Küschall ultra light) aktif tekerlekli sandalye, aktif bir yaşam tarzına uyacak şekilde tasarlanmış hem yüksek hareketlilik hem de bağımsızlığı sağlayan hafif ve kompakt bir sandalyedir. Devrim niteliğinde bir yenilik.

  Tek parmak katlama sistemi, isteğe bağlı katlanabilir sırtlık ve addüksiyon çerçevesi, kullanıcının kaliteden ve sürüş performansından ödün vermeden net bir özgürlük imkanı sağlar.

  Kullanıcısına tam olarak sınırları aşmak için ihtiyaç duyduğu desteği sunar. Yeni tasarım, sürüş performansı ve manevra kabiliyeti, Ultra-Light kullanıcısının aktif günlük yaşamına uyacak şekilde dizayn edilmiştir. Bir aktif sandalyenin yüksek performansını arayan, aynı zamanda katlanabilen sandalyenin kolaylığından vazgeçemeyen kullanıcılar için bu iki özelliği bir arada sunan katlanabilen aktif sandalyedir.

  İsteğe bağlı katlanır koltuk. Karbon çamurluk ki çoğu aktif sandalyede çamurluk yoktur. Küschall ultra hafif aktif sandalyede çamurluğun olması bir avantaj olurken aynı zamanda çamurluğun karbon gibi insan bünyesine en uygun ve alerji yapmayan bir malzemeden yapılmış olması ürünü farklı kılmaktadır. Ürünün freni sistemi direk arka büyük tekerlerin göbeğine entegre edilmiştir. Yani klasik sandalyelerde olduğu gibi fren sistemi salt ön tekere sürtünerek yapılmayıp direk sandalyeyi göbekten durdurur yada yavaşlatır. Tüm bunlara ek olarak ürünün yan çamurlukları son derece pratik bir şekilde çıkartılabilir. Çamurlukların çıkartılabilir olması transfer işlemini kolaylaştırırken manuel grubu sandalyelerde çok sık rastlanan bir durum olan frenlerin yukarda kalması ve transferi zorlaştırması handikabı küschall ultra hafif sandalyenin sandalyenin fren aparatlarının oturma zemininden altta kalmasıyla bu handikap devre dışı bırakılmıştır.

   

  DAHA SERİ, DAHA AKTİF, DAHA PRATİK, DAHA ŞIK

  Kuschall kullanıcısı “NATHAN RHYS STEPENS” sandalyeyi tanımlarken şu ifadeleri kullanıyor, “Küschall ultra light, benim için sadece bir ulaşım aracı değil, hayatımın aksesuarı ve kişiliğimin bir ifadesi.”

  Ürünün en beğenilen ve tüm kullanıcıların söz birliği yapmışçasına takdir ettikleri özelliği ise “tek parmakla katlama” özelliği. Bu özellik kol gücü sınırlı olan kişiler için özel olarak geliştirilmiş yumuşak katlama yumuşak açma sistemi diye adlandırılmakta. Ürünün arkaya devrilmesi önleyen (anti-tipper) küçük tekerleri vardır. Bu özelliği kullanmak istemeyen kişiler anti-tipper tekerleri içe katlayarak devre dışı bırakabilir. Ürünü araç bagajına koyarken ister katlayarak koyabilirsiniz isterseniz de araç bagajında daha fazla yer kazanmak adına arka büyük tekerleri çıkartarak koyabilirsiniz. Arka büyük tekerler bas çıkar teker özelliğine sahip olup tekerleri çıkarmak için herhangi bir ek cihaza (anahtar, tornavida) gerek duymaksızın baş parmağınızla basıp çıkartabilir aynı şekilde yerine takabilirsiniz. Üründe katlanmayı daha pratik yapma adına ayaklıklar tek parçadan oluşmakta ayaklığı yukarı doğru dik şekilde konumlandırarak katlama işlemini yapabilirsiniz.

  Küschall ultra light akıp duran yaşama uyum sağlamanız adına tıpkı yaşamın ta kendisi gibi akışkan ve bir balerin edasıyla süzülen sürüşüyle sizi sıradan manuel sandalyelerin hantallığından kurtaracaktır. 

  TEKNİK VERİLER VE ÖLÇÜLER

  Koltuk Genişliği: 28/30/32/34/36/38/40/42/44/46/48/50

  Koltuk Derinliği: 32/34/36/38/40/42/44/46/48/50

  Koltuk yüksekliği:

  48 ila 53 (1'lik artışlarla) (Ön)

  39 ila 50 (1'lik artışlarla) (Arka)

  Arkalık Yüksekliği: 30 / 31.5 / 33 / 34.5 / 36 / 37.5 / 39 / 40,5 / 42 / 43,5 / 45 / 46,5 / 48 / 49,5 / 51

  Arkalık Açısı: 82 ° / 86 ° / 90 ° / 94 ° / 98 ° / 102 °

  Maksimum Kullanıcı Ağırlığı: 130 kg

  Toplam uzunluk:

  88 (70 ° Ön Çerçeve)

  83 (80 ° Ön Çerçeve)

  Toplam Genişlik: Koltuk Genişliği + yaklaşık 18cm (0 ° kamber ile birlikte)

  Toplam Ağırlık: 10.1 kg

  Arka Tekerleksiz Ağırlık: 7,2 kg

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.