x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Katlanabilen Aktif Tekerlekli Sandalye: Kuschall Şampiyon

  Adının hakkını fazlasıyla veren küschall şampiyon katlandığında bir A4 Kağıdı kadar küçük boyutlara gelebilen aktif sandalyedir. Peki bu nasıl mümkün oluyor?

  Küschall katlanabilen aktif sandalyenin A4 kağıdı boyutlarına gelebilmesi için mühendisler sandalyeler üzerinde 1 yıllık çalışma yapmışlar.

  Yapılan bu çalışmanın sonunda ürünün katlandığında A4 kağıdı boyutuna gelmesi için sırt kısmının öne yatırılması, arka tekerlerin çıkartılması ve ön panelde bulunan içe doğru katlanması sağlanarak ürünün A4 boyutlarına gelmesi sağlanmıştır.

  Aktif sandalyelerin çoğunluğu parçalara ayrılabilen tiptedir. Bazı aktif sandalyeler ise Küschall şampiyon gibi katlanabilme özelliğine sahiptir. Ancak bir sandalyenin hem aktif hemde katlanabilir olması mühendislerin tasarımdan ve dayanıklıktan ödün vermek zorunda bırakıyordu.

  Küschall şampiyon mühendisleri uzun yıllar süren çalışmaları sonucu ortaya çıkardıkları bu üründen tasarım ve dayanıklıktan ödün vermeden Küschall şampiyonu ürettiler. Şampiyon’un katlanma özelliği klasik katlanır sandalyelerde olduğu gibi göbekten değil arka bölüme yerleştirilen özel bir aparat sayesinde oluyor. Bu özellik ürünün dayanıklılığı artıran bir bir uygulamadır.

  Katlanma özelliği basit ve hızlı şekilde 3 adımda / harekette yapılabiliyor.

  Rakipleri içerisinde katlandığında en küçük boyuta gelebilen şampiyon size seyahat ve günlük yaşam aktive tilerinde eşsiz bir arkadaş olacaktır.  Şampiyon opsiyonel olarak ön çerçeve kısmı alüminyum olarak verilir. Ancak kullanıcının isteği üzerine ön çerçeve kısmı çok çok özel bir malzeme olan karbon fiber yada titanyum olarak verilebilir. Karbon fiberin hafif ve üstün özelliklerinden faydalanmak isteyenler bu tercihlerini satın alma aşamasında müşteri temsilcilerimize iletmelidirler.

  KÜSCHALL ŞAMPİYONA GENEL BAKIŞ

  Toplam boş ağırlığı 9.2 kilogram olan şampiyon arka tekerler çıkartılıp katlandığında ağırlık olarak 6.7 kilograma düşmektedir ki buda sandalyenin transferi için son derece uygun bir ağırlıktır. Küschall şampiyon’u ister katlayarak araç bagajına koyabilir isterseniz bagajda daha fazla yer kazanmak adına tekerlerini çıkartarak koyabilirsiniz. Şampiyon katlanabilen aktif sandalye arayışında olan kişiler için iyi bir alternatiftir. Tasarım açısından 10 üzerinden 10 alan şampiyon kullanıcının isteğine göre 15 farklı renk seçeneğiyle verilmektedir.

  Şampiyon engellere takılmadan sizi yaşamın hızına yetiştirir. İster iç mekanlarda, ister iş hayatında isterseniz de seyahatlerinizde yapmak isteyipte yapamadıklarınız için kendinize bir yardımcı arıyorsanız Küschall şampiyon size fazlasıyla yardımcı olacaktır.

  TEKNİK ÖZELLİK VE ÖLÇÜLER

  • Toplam ağırlık: 9.2 kilo
  • Katlanıp tekerlek çıkartıldığında ağırlık: 6.7 kilo
  •  Koltuk genişliği: 36 cm'den 48 cm'ye
  • Koltuk derinliği: 34 cm'den 48 cm'ye
  • Koltuk yüksekliği: ön 45 cm - 54 cm, arka 39 cm - 49 cm
  • Arka yükseklik: 30 cm'den 46.5 cm'ye
  • Alt bacak uzunluğu: 32 cm - 50 cm
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.