Medikal Haber

Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?

17 Şubat 2022

Hayır işlemek isteyenlerin en büyük temennisi yaptıkları yardımın ihtiyaç sahibini bulmasıdır. Günümüzde tekerlekli sandalye yardımı yapmak isteyenler için resmi kurum ve kuruluşlar yanında birçok dernek ve şirket bulunuyor. Bunlardan biri de Gold Medikal’dir.

Tekerlekli Sandalye Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli

17 Şubat 2022

Bu rehber size manuel tekerlekli sandalye alışverişlerinizde kılavuzluk edecek, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmış yol gösterici rehberdir

Tansiyon Aleti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

17 Şubat 2022

Tansiyon aletinde onlarca marka ve modelin bulunduğu günümüzde tansiyon aletini nasıl seçmeli ve seçim yaparken nelere dikkat edilmeli hemen açıklayalım.

SGK Anlaşmalı Akülü Tekerlekli Sandalyeler

17 Şubat 2022

Bilindiği üzere SGK (sosyal güvenlik kurumu) akülü sandalye ve tekerlekli sandalyeler için geri ödeme yapmaktadır. Ve fakat konuya dair SUT (sağlık uygulama tebliği) tebliğinde ödemelerin hangi özellikteki akülü tekerlekli sandalyelere yapılacağı dair kurulan cümleler o kadar kafa karıştırıcı olmaktaki sıradan vatandaş bu tebliği okuduğunda malasef hiçbir şey anlamıyor.

Poylin P130 Ağır Engelli Tekerlekli Sandalyesi

17 Şubat 2022

Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizler ile POYLİN P130 manuel fonksiyonel tetrapleji sandalyesini inceleyeceğiz. Ağır engel durumlarında, C omur kırıklarında, tetrapleji ve quatroplaji’de ya da kas hastalıklarında, bilinç kaybının olduğu durumlarda hatta spastik engel durumlarında dahi geniş bir yelpazede kullanılabilen bir sandalyedir.

Mutlu Müşterilerimiz

16 Şubat 2022

Değerli Gold Medikal müşterileri, ziyaretçileri. Bu başlık altında Gold Medikal olarak satışının yaptığımız medikal ürünleri satın alan müşterilerimizin (elbette onlarında iznini alarak) satın aldıkları ürünlerle birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşacağız.

Meyra Optimus 1 ve Meyra Optimus 2 Fiyatları

16 Şubat 2022

Sıfır meyra optimus 2 ve Meyra optimus 2 RS akülü sandalyelerin fiyatları 78 bin tl den başlayıp opsiyon el seçenekler olan hız, jel akü, motorlu koltuk seçimine bağlı olarak daha yukarılara da çıkmaktadır.

Merdiven İnme Çıkma Cihazları ve Merdiven Asansör Sistemleri

15 Şubat 2022

Merdiven mobilizasyon sistemleri hayatımızı kolaylaştıran, asansörün yada rampaların olmadığı ortamlarda basamak atlayıcıları sayesinde bize tırmanışı sağlayan cihazlardır.

Kuschall Aktif Tekerlekli Sandalyenin Şaşırtan Öyküsü

15 Şubat 2022

Kuschall aktif tekerlekli sandalyelerin Kurucusu “Küschall Rainer” in markalaşma hikayesi filmlere konu olacak kadar ilginç bir hikâye. Belki bir film senaristi gibi yada usta bir edebiyatçı gibi bu hikayeyi süslü cümlelerle anlatamayız, ama hikayenin ilginçliği okuyucuya o kadar ilgi çekici gelecektir ki, bu yüzden hikayeyi anlatmak için bir senarist yada edebiyat ustası olmaya gerek olmadığını düşünüyoruz.

Kas hastaları akülü sandalye alırken nelere dikkat etmeli?

15 Şubat 2022

Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de “kas hastalığı” en fazla görülen hastalıklardan biridir. Çok değişik türleri ve her türün kendi içinde alt türü bulunan kas hastalığı, aynı tür veya alt türde bulunsa bile kişiden kişiye değişen etkileri görülebilen bir hastalık çeşididir.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.