• Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • İstanbul Akülü Tekerlekli Sandalye Tamir Servisi

  İstanbul içi ve tüm Türkiye geneli her marka ve model akülü sandalye teknik servisimiz tarafından tamir edilir. Ankara içinde bize ulaşan müşterilerimize gerek görülmesi ve talepte bulunulması halinde akülü sandalyelerini servis araçlarımızla evlerinden alarak tamirhanemize getiriyoruz. Ankara dışından akülü sandalyeleri tamir ettirmek isteyenler için ise anlaşmalı kargo şirketlerimiz sayesinde çok düşük kargo ücreti ödeyerek akülü sandalyelerini bize gönderebilirler.

  Hangi Marka Akülü Sandalyeleri Tamir Ediyoruz?

  Gerek akülü sandalye gerekse de engelli scooter lerde Meyra optimus, ottobock, wollex, Invacare, belmo vb. gibi aklınıza gelen tüm marka ve modelleri tamir etmekteyiz.

  Akülü Sandalyem Kaç Günde Tamir Edilir?

  Bu soruya mümkün olan en kısa sürede cevabını verip, kesin bir gün belirtemiyoruz. Zira teknik servisimize gelen bazı akülü sandalyelerin yedek parçalarını yurt dışından getirmek zorunda kalıyoruz. Yurt dışındaki firmayla yazışmalarımız, ilgili parçanın kargoya verilmesi ve elimize ulaşması bazı durumlarda 2 haftayı bile bulmaktadır. Bununla birlikte akülü sandalye servisimize öyle akülü sandalyeler gelmekteki, arızası basit bir sigorta yanması olup tamiri 10 dakika ile sınırlı olmaktadır.

  Tamirat Sonrası Aracın Tekrar Arıza Yapması

  Bizler teknik servisimizde tamiratını yaptığımız tüm akülü sandalyeleri tamiratın tam ve sağlıklı olup olmadığını kontrol etmek adına tam 2 saat yol durumunda kullanarak tamiratın eksiksiz ve tam yapıldığına emin olduktan sonra kullanıcıya gönderiyoruz.

  Buna rağmen şayet olurda tamir yaptığımız yerden tekrar arıza vermesi durumunda yani arızanın eksik tamirattan kaynaklanması durumunda ikinci tamiratı ücretsiz yapmaktayız.

  Tamirat Ücreti?

  Telefonla bize ulaşan ve akülü sandalyelerini tamir ettirmek isteyen müşterilerimizin en sık sorduklarının başında “akülü sandalyemi kaç TL’ye tamir edersiniz” sorusu gelmektedir. Ne yazık ki akülü sandalyeyi görmeden, arızaya neden parçanın ve/ya elektronik aksamın ne olduğunu tam olarak tespit etmeden bu soruya şifaen yanıt vermek mümkün değil. Ve fakat akülü sandalye kullanan engelli kardeşlerimizin ekonomik açıdan ne denli zorluklarda yaşan insanlar olduklarını bildiğimizden “el emeği” denilen ücreti minimum düzeyde tutarak akülü sandalye tamiratını mümkün olanın en altında tutmayı hedefliyoruz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.