x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Gold Medikal olarak akülü sandalye tamiri ve her türlü akülü sandalyeye ait yedek parça satışımız bulunmaktadır. Akülü tekerlekli sandalyenizin tamire ihtiyacı veya yedek parçaya ihtiyacı olduğundan bizi arayıp bilgi alabilirsiniz?

  Akülü Sandalye Bakım ve Tamirinde Yılların Tecrübesi

  Teknik servisimizde çalışan ve yıllarını bu işe vermiş deneyimli kadromuzla tüm marka ve modeldeki akülü tekerlekli sandalyelerinizin tamiri yapılır. Bakım ve tamir servisimizde bulunan 4 deneyimli elektronik uzmanımız hem gezici (servis aracımızla Ankara için evlere giderek tamir ve bakım) hemde bizzat servisimizde tamir ve bakım yapmaktadır.

   

  Tamir Sonrası Nelere Dikkat Ediyoruz?

  Akülü sandalyenizi tamir edip çalışır duruma getirdikten sonra hemen size yollamıyoruz.

   

  Neden?

  Şimdiye kadar edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda akülü sandalyeler tamirat sonrası sorunsuz çalışıp aracı yorduktan sonra akülü sandalyede ki arıza tekrar nüksedebilmekte olduğunu gördük. Bunun önüne geçmek ve kusursuz bir tamirat yapmak adına servisimizde tamir edilen her akülü sandalye tam 6 saat test sürüşüne tabi tutulmaktadır.

  Nasıl?

  Tamirden çıkan her akülü sandalye 4 saat tekerler boşa alınarak 2 saatte araç yol durumunda kullanılarak test edilir. Burda en önemli nokta akülü sandalyenin yorulmasıdır. Bizler tamirat sonrası akülü sandalyeyi bilerek yokuş ve yenişte kullanarak aracın yorulma, ısınma durumunda tekrardan arıza verip vermeyeceğinin sağlamasını yapıyoruz. Tam olarak tamiratın eksiksiz yapıldığına emin olduktan sonra akülü sandalyenizi tarafınıza gönderiyoruz.

  Size Nasıl Ulaşabiliriz?

   

  Türkiye’nin neresinde olursanız olun (izmir, İstanbul, bursa, Trabzon, samsun, adana vb. gibi) bizi telefonla arayarak ulaşabilirsiniz.

  Akülü Sandalyemi Nasıl Göndereceğim?

  Akülü sandalyenizi teknik servisimize bizzat getirebileceğiniz gibi kargo yoluyla da gönderim yapabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları sayesinde akülü sandalyenizin bize gelişi göndereceğiniz ilin uzaklığına bağlı olarak değişiklik gösterir.

  Hangi Marka Akülü Sandalyeleri Tamir Ediyorsunuz?

  İster yerli isterse Avrupa menşeli olsun aklınıza gelebilecek her marka ve akülü sandalye tamiratını yapıyoruz.

  İllada marka vermemiz gerekirse bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Meyra
  • Belmo
  • Wollex
  • Sermax
  • Invacare

  Ve daha onlarca marka akülü sandalye. Tabiki sadece akülü sandalye değil aynı zamanda engelli scooter tamiride yapmaktayız.

   

   

  Akülü Sandalye Yedek Parça Satışı

  Joistik, akülü sandalye beyni, ön veya arka motor. Dönüş modülleri, SD kartlar, uzun ömürlü jel aküler, iç ve dış akülü sandalye tekeri ve daha sayamadığımız bir çok yedek parça satışımız mevcuttur.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.