x
Fiyatı en ucuz 4 aktif tekerlekli sandalye modeli

Fiyatı en ucuz 4 aktif tekerlekli sandalye modeli

13 Şubat 2022

Aktif tekerlekli sandalyeler fiyatlarının pahalı olmasıyla bilinir. Bu bilgi kısmende doğrudur. Zira aktif tekerlekli sandalyenin yapımında kullanılan titanyum, karbon fiber ve güçlendirilmiş alüminyum gibi özel metaller ve de bu metallerin zor bulunur olmasının yanısıra pahalı metaller olması nedeniyle kullanıldığı ürün olan aktif tekerlekli sandalyelerden doğal olarak ta pahalı ürünler olarak karşımıza çıkmakta.

Tüm bunlara rağmen fiyat açısından uygun fiyatlı ucuz aktif tekerlekli sandalye modelleride hiç yok değil. Sizler için fiyatı en ucuz 4 aktif adaptif tekerlekli sandalye modelini derledik. Başlıyoruz

OTTOBOCK START M2 AKTİF SANDALYE

Ottobock start m2 aktif tekerlekli sandalye, aktif sandalye sınıflandırılmasında “yarı aktif tekerlekli sandalye” grubuna giren bir üründür. Ottobock gibi dünyaca ünlü bir medikal firmanın manuel sandalye grubunda fiyatı en ucuz ürün olan Start M2 yarı aktif olması nedeniyle SGK kapsamında geri ödemesi de bulunan bir üründür.

Sırt gergisinin ayarlanabilir oluşu kullanıcın kendisinin en rahat edeceği sırt çukurunu seçip ayarlamasına imkan tanır. Anti tipper (arkaya devrilmeyi önleyen küçük tekerler) özelliği vardır. Oldukca şık bir tasarıma sahiptir.

Ürün hakkında daha fazla teknik bilgi için tıklayın: goldmedikal.com/ottobock-start-m2-ucuz-aktif-tekerlekli-sandalye.html

Wollex W 730 Aktif Sandalye

Fiyat özellik karşılaştırılması yapıldığında fiyatına rağmen çok fazla özelliği olan bir aktif sandalye modeli olan wollex w730 sırt kısmının öne yatar olması, çamurluklarının bulunması aynı zamanda çamurluk (kolçak) yüksekliğinin ayarlanır olması ve de bas çıkar teker özelliği sayesinde tüm bu sayılan işlemlerin yapıldığında sandalye çok ufak boyutlara gelmesi göz önüne alındığında fiyatı son derece uygundur.

Toplam ağırlığı 9 kilogram olan wollex w730 aktif tekerlekli sandalyenin arka büyük tekerleri çıkartıldığında ağırlık 7 kilograma kadar düşmektedir. Üründe bulunan 4 parmak kalınlığında ki oturma minderi rahat bir oturma imkanı tanır.

Ayaklık panelleri hem çıkartılabilir hemde yüksekliği ayarlanabilir.

Ürünle ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın: goldmedikal.com/Wollex-W730-Aktif-Tekerlekli-Sandalye.html

Wollex W 737 Aktif Tekerlekli Sandalye

Wollex W 737 aktif adaptif tekerlekli sandalyede diğer aktif sandalye modellerinde çok nadir rastlanan bir özellik “amortisör” özelliği vardır. Amortisör özellikli w 737 en zorlu yol şartlarında süratli sürüş yapsanız bile sarsıntıyı gelişmiş amortisör sistemi sayesinde emerek kullanıcının sarsıntı yaşamasını önler.

Bas çıkar teker özelliği yüksekliği ayarlanabilir kolçak (çamurluklar) ürünün özelleştirilmesini sağlar. W 737 nin gelişmiş bir fren sistemi vardır.

Şık bir tasarıma sahip wollex w 737 fiyat özellik karşılaştırması yapıldığında tarafımızdan 10 üzerinden 9 puan bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın: goldmedikal.com/Wollex-w737-aktif-manuel-sandalye.html

Ottobock Motus Aktif Tekerlekli Sandalye

Ottobock Motus 2015 yılında avrupada tasarım ödülü almış bir modeldir. Çok şık tasarımının yanısıra mükemmel özellikleriyle öne çıkan bir üründür.

Çok ama çok güçlü bir şasiye sahiptir. Bu güçlü şasisi nedeniyle tam tamına 139 kg ye kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Ottobock motus kişiselleştirilebilir ayar özellikleriyle öne çıkan bir üründür. Öyleki ürünün tekerlek ayarları tam 48 farklı noktadan yapılabiliyor. Bas çıkar teker özelliği, 4 parmak kalınlığında rahat oturma imkanı sunan oturma minderi ve çok daha fazla özellikleri olan bir aktif sandalye modelidir.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın: goldmedikal.com/ottobock-motus-aktif-adaptif-tekerlekli-sandalye.html


SONUÇ;

Bu yazımızda fiyatı en ucuz 2 adet wollex 2 adette ottobock marka aktif tekerlekli sandalyenin fiyat özellik karşılaştırmalarını yaptık. Bir önceki yazımız olan aktif sandalye nedir başlıklı yazımızı okumayı ihmal etmeyin aktif-tekerlekli-sandalye-nedir

Bir sonraki blog yazımızda buluşmak üzere hoşcakalın

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.