x
Wollex Tekerlekli Sandalye Özellik ve Fiyatları Hakkında

Wollex Tekerlekli Sandalye Özellik ve Fiyatları Hakkında

18 Şubat 2022

Wollex marka tekerlekli sandalye almayı düşünüyoruz. Ancak kafamızda bazı sorular var. Bu soruların yanıtı konusunda bize yardımcı olacağınızı düşünmekteyiz.

Sorularımıza gelirsek

Wollex hangi ülkenin malı? (Menşei neresi)

Wollex tekerlekli sandalye yedek parçası bulma noktasında sıkıntı yaşar mıyız?

Wollex tekerlekli sandalye minimum ve maksimum fiyat aralığı nedir?

Genel olarak wollex tekerlekli sandalye yorumunuz nedir? (Kalite ortalaması açısından)

Merkeziniz Ankara, il dışına wollex manuel sandalye gönderiyor musunuz?

Bize hangi model wollex manuel sandalyesini önerirsiniz?

Kullanacak kişinin durumundan bahsedecek olursak. Kullanıcı 19 yaşında 65 kilogram ağırlığında. Sandalyeyi daha çok ev içerisinde kullanacak olsa da evin bahçesi ve yakın çevresinde de kullanacak. Bu sebepten önereceğiniz modelin hem ev içi hemde ev dışı alanlarda kullanılabilir olması gerekmekte.

Bununla birlikte alacağımız sandalyenin oda kapılarından rahatlıkla geçebilecek ölçülerde olması, mümkünse (hatta şart olarak) yan kolçakların hasta transferi için ya tam çıkartılabilir yada tam yukarı kalkıyor olması gerekir.

Arka büyük tekerlerin sarsıntıyı önlemesi adına dolgu değil havalı olması gerek. Yapacağınız öneri ve yorum için şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

YANIT: Gold Medikal teknoloji yazarı: Halil

Merhabalar, Wollex Uzakdoğu Çin menşeli bir markadır. Piyasa hakimiyetinin kayda değer bir oranını elinde tuttuğu için yedek parça konusunda fazla sorun yaşamazsınız. Hatta mevcut markalar içerisinde yedek parça konusunda en az sıkıntı wollex ürünlerinde yaşanır diyebiliriz.

Wollex tekerlekli sandalye fiyatları, (1 Mart 2020 tarihi itibariyle) 500 TL den başlayıp, 2.000 – 2.500 TL aralığındadır.

Kalite açısından yorumlamak gerekirse, her ürün için bir değerlendirme yapılırken salt kalite değerlendirmesi doğru bir yaklaşım sayılmaz. Bu değerlendirme kalite – fiyat karşılaştırması yapılarak olursa daha sağlıklı bir yorum yapmış oluruz.

Buradan hareketle, (ülkemizin ekonomik durumu da göz önüne alındığında) fiyat kalite karşılaştırmasında wollex manuel sandalyeler için ortalama ve üzeri bir puan verebiliriz.

Ve elbette bu durum başta dediğimiz gibi tamamen ekonomik durumla alakalıdır. Örneğin Avrupa pazarında adı geçen ürün hemen hemen hiç yokken Ortadoğu ve Türkiye pazarında oldukça ilgi çekmektedir. Ne kadar ekmek o kadar köfte tabirini konumuz için kullanabiliriz.

Gold Medikal olarak il (Ankara) dışına anlaşmalı kargolarımızla her türlü medikal ürün gönderimiz vardır.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak model önerimize gelecek olursak;

Ekonomik fiyatıyla öne çıkan Wollex w312 modelini önerebiliriz (bakınız https://goldmedikal.com/wollex-ucuz-tekerlekli-sandalye.html ) bu modeli ekonomik olduğu için önerdim ancak bu modelin arka tekerleri dolgu olduğu için sizin isteğinizle bire bir örtüşmeyebilir.

Wollex W864 modelimiz ise isteklerinize daha uyumlu bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. ( https://goldmedikal.com/wollex-w864-refakatci-kullanimli-tekerlekli-sandalye.html )

Ayrıca W205 modelimizi de önerilerimizin arasına alabiliriz ( https://goldmedikal.com/aluminyum-tekerlekli-sandalye.html )

Son olarak bahsi geçen tüm modellerin ölçüleri kapılardan rahatlıkla geçebilecek ölçüdedir. Yanıtımızın size yararlı olduğunu umut ederek, esenlikler dileriz. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.