x
En iyi 4 akülü sandalye modeli

En iyi 4 akülü sandalye modeli

12 Şubat 2022

Akülü sandalye engelli yurttaşların ayakları konumunda medikal ürünlerdir. Bu anlamda iyi bir akülü sandalye seçimi yapmak çok ama çok önemlidir. Piyasada onlarca marka, yüzlerce model akülü sandalye var. Kullanıcılar bu kadar çok çeşidin içinde kendileri için en uygun en doğru akülü sandalye modelini seçmekte zorlanabilir. Bizlerde Gold Medikal olarak yol göstermesi açısından en iyi 5 akülü sandalye önerisinde bulunmaya karar verdik.

Ancak bunun ötesinde akülü sandalye seçiminde akülü sandalyelerin özelliklerinden çok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayan akülü sandalye almanın daha önemli olduğunu belirtip seçim yaparken şu konulara dikkat etmenizin doğru karar vermenizde yardımcı olacağını düşünmekteyiz.

İYİ BİR AKÜLÜ SANDALYE NASIL SEÇİLİR?

İlk önce ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz. Satın alacağınız akülü sandalyeyi nerede kullanacaksınız? İç mekan, dış mekan, hem iç hem dış mekan mı? Yada size ayağa kaldıran akülü sandalye modelimi lazım? Veya katlanabilme özelliği olan bir akülü sandalyemi?

Eğer bu sorularının yanıtı tam olarak verirseniz doğru seçimi yapma noktasında daha keskin ve nokta vuruşu atış yapabilirsiniz.

Unutmayın! Medikal açıdan çok üst düzeyde olan bir akülü sandalye eğer sizin kullanım amacınıza uygun değilse o sizin için iyi bir akülü sandalye değildir.

Bu anlamda sınıflandırmanızı şu ölçütlere göre yapıp arayışınızı ona göre sürdürün

Size iç mekan için dış mekan için yada hem iç hem dış mekan için kullanılacak bir akülü sandalye lazım. Size katlanabilme özelliği olan bir akülü sandalyemi lazım? Yada size ayağa kaldıran dik pozisyonlandıran bir akülü sandalyemi lazım? Bu soruların yanıtını kendinize verdiyseniz geçelim muhteşem özellikleriyle 4 akülü sandalye modelimize

İnvacare Tornado Akülü Sandalye

Ful + ful özelliği olan Invacare tornado akülü sandalye tek kelimeyle mükemmel özellikleri olan bir akülü sandalye modelidir. Tornado baştan ayağa joistikle yönetilir. Örneğin kullanıcın ayakları joistik yardımıyla yukarı aşağı kaldırılır, lift özelliği sayesinde koltuk istenildiği ölçüde yukarı kaldırılabilir. Böylece akülü engelli aracını kullanan kişi muhatabıyla göz hizasında temas kurabilir, yada mutfak alış veriş merkezleri gibi yerlerde yüksek raflardan bir şey almak istediğinde aracın koltuğunu yukarı kaldırarak istediği nesneye rahatlıkla uzanabilir.

İnvacare tornada model akülü sandalyenin özellikleri sadece bunlar mı? Elbette hayır kullanıcı akülü sandalyenin üzerinden oturmaktan yorulduysa ve dinlenmek isterse çözümsüz değil. Joistikte bulunan bir tuşa basmasıyla koltuk yatar konuma gelir yine joistik yardımıyla ayaklar uzatılır ve kullanıcı rahat bir konumda dinlenme imkanı bulur.

Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayın:> https://goldmedikal.com/invacare-tornado-akulu-sandalye.html

Meyra Optimus 2

Akülü sandalyelerin ağa babası, alman panzeri meyra optimus 2 model akülü tekerlekli sandalye daha çok dış mekanlar için kullanımı uygun olağan üstü güçlü motoru, çok çok nadir arıza vermesi nedeniyle kullanıcılar tarafından çok en fazla tercih edilen akülü sandalye modelidir. Meyra optimus 2 sadece Türkiye’de değil tüm dünyada marka olmuş, haklı bir beğeni ve övgü alan akülü sandalye modelidir.

Ürünün öne çıkan en büyük özelliği güçlü motoru büyük ve dişli tekerleri sayesinde en zorlu arazi şartlarında bile su koyuvermeden sürüş yapabilme yeteneğine sahip olmasıdır.

Optimus 2 model akülü sandalyenin iki farklı modeli vardır. Bunlar

Bildiğimiz optimus 2 ve optimus 2 RS modelidir.

Bakınız  https://goldmedikal.com/meyra-optimus-2-rs-akulu-sandalye-gold-medikal.html

Optimus 2 ile optimus 2 RS modeli özellik açısından bir birine çok benzese de opsiyonel özellikler açısından optimus 2 rs nin daha fazla özelliği vardır. Ancak kullanıcılar daha çok düz optimus ikiyi tercih etmektedirler.

Ürün hakkında daha fazla bilgi için klik atın:>> https://goldmedikal.com/meyra-optimus-2-akulu-sandalye.html

Nevtus R150 Katlanan Akülü Sandalye

Nevtus R150 model katlanabilme özelliğine sahip akülü sandalye çok hızlı ve pratik şekilde katlanabilir olması, aynı hız ve pratiklikte kullanıma hazır hale getirilmesi nedeniyle katlanabilen akülü sandalyeler arasında en çok tercih edilen modeldir. Ürünün hafif oluşu ve katlandığında çok küçük boyutlara gelmesi nedeniyle piyasadaki bütün araçların bagajına sığabilir. Bu sayede kullanıcı ikinci bir tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duymaksızın katlanabilen akülü sandalyeyi aracının bagajına koyup gideceği yerde tekrardan akülü sandalyesini kullanmaya devam edebilir.

Ve bitmedi!!!! Piyasadaki çoğu katlanabilen akülü sandalye daha çok iç mekan için uygunken nevtus r150 hem iç hemde dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için klik atın:>> https://goldmedikal.com/katlanan-akulu-sandalye-nevtus-r150.html

OTTOBOCK B 400

Akülü sandalye üretiminde dünyanın tartışmasız ülkesi Almanların bir markası olan Ottobock’un akülü sandalye sınıfında fiyatının da diğer ottobock akülü sandalye modellerine rağmen ucuz olması nedeniyle en çok tercih edilen akülü sandalye modeli Ottobock B 400 akülü sandalyedir.

B400 Hem iç hem dış mekan kullanımında üst düzey performans göstermesi çok az arıza vermesi yedek parçası ve servis ağının geniş olması nedeniyle engelli vatandaşlar tarafından tercih edilen akülü sandalye modellerinden biridir.

Ürün hakkında daha fazla detay için tıklayın https://goldmedikal.com/ottobock-b400-akulu-sandalye.html

Bir inceleme – karşılaştırma yazımızın daha sonuna geldik. Gold Medikal ailesi olarak hepinize sağlık dolu günler dileriz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.